1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel sanal şirketim için büyütme projesi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve rasimefe44 tarafından 31 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    255
    399
    210
    Önemli olan kalabalık olmak değildir, eski bi ets sever olarak gideceğim yere 100 kişi düzensiz olarak gitmekten ise, 5 tane adam gibi adamlarla gitmeyi tercih ederim.

2. rasimefe44

rasimefe44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

22
    8
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    tüm fikirlerinize saygım sonsuzdur
    ben zaten burada kısa yazmak istedim ki zamanınızı almak istemedim detaylı konusmayı zaten bir yerde toplanarak yapabiliriz mertcan arkdaşımızında dediği gibi bir kaç oyuncu topluluğundan bahsettim amacım kimsenin şirketini karalamak değil olamazda her toplumun kuralları vardır o kurallar saygı ve sevgi çerçevesinde uygulandıktan sonra gelen arkdaşlarla hiç bi sorun yaşanacağını sanmıyorum.. yetkiler konusu detaylı sohbette acıklanır karara bağlanır burada acıklamama gerek yok önemli olan tek unsur burada bu fikre onay verip bi görüşelim diyecek insanı bulmak.. hepinize yorumlarınız için ayrıca teşekkür ediyorum

3. akgulselman

akgulselman
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

38
    3
    1
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar burada sadece bir öneri, bir çağrı yaptı Rasim arkadaşımız.
    Belirlenen gün ve saatte bu önerinin gerekli bütün ayrıntılarını konuşmak ve tartışmak için toplantı yapılır.
    Yanlış anlaşılmalara mahal vermemek için tekrar bende ekliyorum; birlikte daha iyi yerlere gelmek, daha zevkli, seviyeli, aile tadında, saygı ve sevgi çerçevesinde, daha profesyonel ve kalite zaman geçirmek bizim tek amacımızdır.

4. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    ilk öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için saygılarımı sunarım :) bence güzel bir fikir,yapılması mümkün olabilir lakin uzun istişareler sonucu adlar/görevler/artı veya eksiler konuşulmalı.Detaylı bir proje olmalıdır bence yani projeniz detaylılığını ve ilgi çeken yanlarını yazarsanız istişareleriniz daha kısa sürede tanımlanır görüşündeyim :)
    bence güzel bir fikir lakin fazla detayda bulunmalısınız kanaatindeyim :)

5. Explorationx

Explorationx
    Plaka

33
    37
    15
    130
    Scania
    TruckersMP Profili
    güzel bir fikir bende katılmak isterim.

6. Seques

Seques
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

51
    18
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    oyle diyosunuz ama bende şuan bi lojistik kurmaya hazirlaniyorum ve bi sure sonra adam olmasi gerekiyoı biz bile oldugudan fazla kişiyiz ama ona gorede ayri bi zevkli geliyo oyun oyunda trolleme deninlen kelime olmassa zaten dahada zevkli aslinda bu yonde bişiler yapilmasi gerekir :)