1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel sanal şirketim için büyütme projesi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve rasimefe44 tarafından 31 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. rasimefe44

rasimefe44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

22
    8
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    evet değerli arkdaşlar fazla uzun yazıp sizleri sıkmayacağım

ets 2 de uzun süredir yönettiğim Atlantic Trans şirketini büyütmek daha ileriye taşımak için bir karar verdim ve oyundaki gereksiz kalabalık olarak acılan ilerleme kaydedemeyen şirketleri Atlantic Trans bünyesinde toplamaya çalışacağım.... tabiki bunu yaparken saygı sevgi ve belli başlı şirket kurallarımızın dahilinde yapıcam... bizimle bu yolda yürümek isteyen küçük çaplı şirket sahipleri veya diğer kullanıcılar bizlerle iletişime geçebilirse çok sevinirim yada bu konu altında değerli yorumlarınızı yaparsanız sevinirim... kişisel başvurularımız devam etmektedir.... detaylı bilgiyi özel olarak konusuruz... hepinize iyi günler dilerim...

2. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Güzel düşünce fakat. Atlantic adı altında toplanmak istemeye bilirler. :) Bunu bir toplantıda görüşüp ortak bir isim düşünebilirsiniz. Ben olsam öyle yaparım. Koalisyon Kurun :D Kolay gelsin güzel fikir.

opel57 bunu beğendi.
  3. Emre K

Emre K
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

20
    786
    89
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ben atoantic lojistige katilmak istiyorum yas 12 katilabikir miyim

4. rasimefe44

rasimefe44

22
    8
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili

teşekrler dostum önemli olan şuanda birilerinin bizlere geri dönüş yapması dediğin gibi daha detaylı konusmaları raidcall adresimizde toplantı yaparak konusabilriiz biz kıvılcımı çaktık büyürse ne ala dağılmaya yüz tutmuş küçük şirketler ve günümüzde açılıpta ilerleme kaydedemeyen şirketler buyursun biz buradayız atlantic trans bünyesinde toplanma sebebimiz bu oyunda kurulan eski şirketlerden birtanesi olmamız.. (hernekadar forumda boy göstermeyip diğer şirketlerden uzak dursakta ) ayrıca şirket ismimizin çok çekici ve güzel durduğunu düşünüyorum :)

5. rasimefe44

rasimefe44

22
    8
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili

şirketimiz hakkında her türlü bilgiyi resmi forum sitemizden öğrenebilirsiniz www.atlantictranstr.com
    ayrıca bizlerle iletişime geçmek için raidcall adresimiz : 8752153

6. Emre K

Emre K
    Plaka

20
    786
    89
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Sizin myvtc nizz varmidir

7. rasimefe44

rasimefe44

22
    8
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
  8. Charles

Charles
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    Birleşme istiyorsan tatlı dilli olmalı ve birleştiğin şirketteki yöneticilere , yeni şirkette ne sorumluluğu vereceksin bunlar önemli kimse kara kaş göz hatırına birleşmez üstelik bu kişilerin bulunduğu şirketlere gereksiz kalabalık dersen işin çok daha zor..

9. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    250
    TruckersMP Profili
    Keşke biraz daha açıklayıcı yazsaydın daha özenli böylece ciddiyetini korurdun ve daha anlaşılır dilde olurdu.Projeni "giriş,gelişme,sonuc,projenin yararları,neden katılmalısınız" tarzında açıklar ve bi gün (senin kararına kalmış hafta içi veya haftasonu) toplantı düzenleyebilirsin.
    *Sadece bi öneridir*

10. Mert Can Ayhan

Mert Can Ayhan

152
    19
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    burda ki asıl amaç bütün oluşamamış şirket(bır kac oyuncu toplulugunu) bir sirket altında toplayıp ets nın en buyuk sırketını kurmak olucak gıbıde ama duzensiz olucak ve cok lalaylomcu olucak bu benım yorumumdur yorumuma saygı duyacagınıza emınım sımdıden tesekkurler...