1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Rus'un birinden Sirf Türküz diye yemediğimiz küfür kalmadi... Bunun cezasi 3 gün mü ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Seddoo tarafından 7 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Seddoo

Seddoo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

37
    652
    567
    185
    Volvo
    Manchester şehrinin Servis noktasinda arkadaşla konuşurken birden malum şahis yanimiza gelip SİRF Türk olduğumuz için bize Sebepsizce küfürler ve hakaretler etmeye başladi.. İnanin Yemin ediyorum sizlere Daha öncesinde veya sonrasinda Kesinlikle bizim ona herhangi bi sataşmamiz falan olmadi.. Durduk yere Bize ve Türklere küfür etmeye başladi..Sirf Türk olduğumuz için ne anamiz kaldi ne bayrağimiz ne bacimiz.

Hakaret ve küfürler yağdiran eleman rusyadan bi elemandi ve ben ve arkadaş alabildiğimiz kadar ss alarak report ettim tabiki.. O an oyunum çökmeseydi aslinda daha çok ss alinirdi çünkü yaklaşik 30 dk boyunca bizi sirf Türk olduğumuz için taciz etti.. Report sonucuna bugun baktiğimda hepi topu 3 gün ceza verildiğini gördüm.. Eğer bu kadar ağir hakaretin küfürün cezasi 3 gün olacaksa bi daha bu tür durumlarda report etmeyip karşiliğini ben mi vereyim.. Cezalar çok komik kaliyor gerçekten..

Foto :

Adamin steamID'si http://steamcommunity.com/profiles/76561198139541590

Adama hepi topu 3 gün cezayi hak gören FCT | Aragon nickli admin.. Aynisini Eminim ben ve bi başkasi ruslara yapsa şuan 1 2 hafta yoktum online'da... Dediğim gibi arkadaşlar fotosunu ekledim ama o daha ufacik bi ss..

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Aralık 2015
  2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    @Seddoo Az-çok olması tartışılabilinir fakat işin farklı bir boyutunu söylemek istiyorum; oyuncu zaten dördüncü banından sonra beşinci aldığı banda "ban geçmişi nedeniyle" zaten bir ay yasaklanacak, en azından ban geçmişinde gözükmesi için hatalı gördüğünüz kişileri raporlamaya devam edin derim :)

3. Seddoo

Seddoo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

37
    652
    567
    185
    Volvo
    Aynen öyle yapacağim zaten.. Bundan sonra öyle yada böyle dandik kalitede olsa video çekip öyle report etmeyi düşünüyorum.. Online'da yeni olduğum için pek fazla bilgim yok ne nedir nasildir gibisinden ama yavaş yavaş öğrenmek lazim..

DarkBlueRZ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.