1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Rotterdam'da ban yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve eren34 tarafından 12 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Burak61

Burak61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    51
    4
    35
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar ets 2 de akşam ban yemiştim açıldı girdm oyuna admine bir şey soracaktım emniyetşeridindeydi arkasına yanaştım.durdum sonra ban yedim sebebi nedir ? rotterdamda emniyet şeridinde durmak yasakmı

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Temmuz 2016
  2. MetinSenturk

MetinSenturk
    Plaka

25
    275
    129
    140
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Cevabı kendin vermişsin. Rotterdamda kalabalık olduğu ve fps düştüğü için sağda solda durmak yasak.

3. Referee

Referee

32
    22
    2
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Geçenlerde ben de ban yedim. Senin gibi rotterdamda 2 admin vardı arkasında durdum emniyet şeridinde ban atmadılar. Başka bi sebepten ban yemiştim. Adminler biraz da keyfi çalışıyor. Dikkatli olmak gerek.

Fps düşüyo da otelde duran var tamirhanede duran var. Bunun açıklaması bu değil sonuçta. Tamam emniyet şeridinde durmak zaten yasak. Ban sebebi de olabilir ama bu derece agresifliğe gerek yok bence.

4. Burak61

Burak61

32
    51
    4
    35
    TruckersMP Profili
    yav arkadaşlar 12 tl verdim indirimde aldım 3 temmuzda bir günde iki ban yedim bune yav uraışmaz bırakcam oyunu

5. MetinSenturk

MetinSenturk
    Plaka

25
    275
    129
    140
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    3 banım var 3ude rotterdamda scandınavya aldım o gunden beri rotterdama felan gitmiyorum ve ban yemiyorum illa dlc almanıza gerek yok boş yerlerde gezinin.

Hotel ve servis vs çarpışmasız alan ve bu bölgelerde durmak serbest ancak emniyet şeridinde kontrolü kaybedilmiş bir tır veya araba size carpabılır.

6. Referee

Referee

32
    22
    2
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Evet bu yüzden ban sebebi olabilir zaten. Ama uyarsaydı bu arkadaşımız oradan çekilirdi zaten. O yüzden adminler biraz keyfi davranıyor.

7. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Bunlar hep güncellenen kuralları takip etmemekten oluyor.

AEmre35 bunu beğendi.
  8. MetinSenturk

MetinSenturk
    Plaka

25
    275
    129
    140
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyuna girdiğiniz andan itibaren tüm kuralları kabul etmiş sayılırsınız ve admının bunu size tekrar hatırlatmak gibi bir zorunluluğu yoktur.

9. Referee

Referee

32
    22
    2
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kardeşim sen beni anlamadın galiba :) bu derece dikkatliysen herkese eşit davranacaksın. Ben de aynı şeyi yaptım 2 adminin arkasında duruyordum beni banlamadılar diyorum. Agresiflik dediğim bu işte. Canı istemiş banlamış. Sonuçta bu bir oyun ve sen de benim gibi oynayan birisisin admin olmuşsun. Anayasa mahkemesi başkanı değilsin. Keyfi ban diye buna deniyor. Neyse :)

10. MetinSenturk

MetinSenturk
    Plaka

25
    275
    129
    140
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Kendi ağzınızla söylüyorsunuz o da bizim gibi bu oyunu oynayan bir insan belki o anda ruh hali onu ban atmaya yönlendirmiştir zaten bunun için itiraz hakkımız var.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.