1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Read Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve sinan06 tarafından 4 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. sinan06

sinan06
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    2
    0
    0
    Arkadaşlar öncelikle merhaba ben ets2 multiplayeri dün kurdum oyunu açtığımda ''0x02680000 adresindeki yönerge, 0x02680000 bellek adresine başvurdu.Bellek, read olmadı. Programı sonlandırmak için Tamam'a basın'' hatasını alıyorum acil yardım

2. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ilk defa boyle bir hata duydum. Tekrar kurmayi denediniz mi. Mp sürümü indirmeden once antivirüs ü etkilesimsiz moda almayı deneyin.kurulum bitene kadar etkilesimsiz modda kalsın. Sadece bir öneri.

3. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Windows 7 için;

Başlat > çalıştır> regedit > HKEY_LOCAL_MACHINE > system > currentcontrolset > Control > windows

buraya girdikten sonra sağdaki ErrorMode değerini 0(sıfır) ise 2(iki) olarak değiştirin..
    Duzelecegini umuyorum

4. sinan06

sinan06
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    2
    0
    0
    Windows xp kullanıyorum sabah denedim dediğiniz işlemi denemeden önce hatayı kesmişti zaten yine atıyo

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.