1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Raporun Reddedilmesi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Ozmoz tarafından 30 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Ozmoz

Ozmoz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

187
    43
    85
    Scania
    Açık açık adamın ters yönde olduğunu görüyoruz. Bu ban sebebi değilde nedir.

Yabancı bir admin raporu görse eminim banlardı ve Memduh başgan adlı admin kadar saçma sapan bir yorum göndermezdi. İkinci fotoğrafta iş garanti olsun kişi ismi ile mp id aynı karede olsun diye çekilmiş bir fotoğraf. 10 20 kişi banlattım ve her raporumda aynı şeyi yaptım bu kadar saçma bir yorum görmedim.

Memduh Başgan=> Oyun içinde saar farkı görünmediği ve ikinci fotoğrafta kişi olmadığı için rapor reddilmiştir. Bir dahaki sefere video ile raporlama yap.

2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Anlatılmak istenen; eğer fotoğraf ile raporlama yapılacaksa F3 navigasyonundaki saat fotoğrafta gösterilmeli ve bu saat arasında zaman farkı bulunan 2 veya 3 fotoğraf ile raporlama yapılmalıdır. Lütfen adminlerimizi suçlamayalım, onlar da belirlenen kurallara göre hareket etmek zorundalar.

3. Ozmoz

Ozmoz

187
    43
    85
    Scania
    Daha önce navigasyon açık olmadan rapor gönderdim ve başka admin tarafından kabul edildi. O yüzden şimdi diğer admini suçlama hakkına sahipmi oluyorum?

4. Kaptani Derya

Kaptani Derya

712
    546
    210
    Adminlerin sağlıklı karar vermesi için 2sn likte olsa video çek raporla.

5. Ozmoz

Ozmoz

187
    43
    85
    Scania
    Adamın ters yönde olduğu apaçık belli değilmi?

6. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Şöyle yapın; bir rapor daha oluşturun, dili Almanca veya Rusça seçin.
    Fakat yukarıda söylenenler yönetimin aldığı kararlardır.

7. Ozmoz

Ozmoz

187
    43
    85
    Scania
    Forumda sürekli troller ters yönde gidenler küfür edenler için konu açıyorsunuz yok bıktık kurtulsak şunlardan felan filan diye yakınıyorsunuz şimdi ben burada ters yönde giden birinin fotoğrafını atıyorum yok sen ters yönde olabilirsin gibi saçma sapan cevaplar vererek beni kötülemeye çalışıyorsunuz nereden baksan tutarsızlık. Ben bu adamı umursamayıp geçebilirdim ss alıp internete yükleyerek zaman kaybetmeyedebilirdim amacım trollerin en aza indirgenmesi. Bundan sonra kesinlikle kimseyi raporlamıyorum. Konuyu kapatabilirsiniz bundan sonra gelen yorumlar için cevap vermeyeceğim.

8. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Bu tür durumlarda video cekip raporlamalisin belki adam kaza yapti ters döndü ? Adminler her ihtimali dusunmelidir.

Arif Can bunu beğendi.
  9. Kaptani Derya

Kaptani Derya

712
    546
    210
    @Baranonen34 durumu açıkladı. Eğer yanlış bir karar verildiğini düşünüyorsan feedback@truckersmp.com mail adresine mail atabilirsin.

10. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Adam niye ters yönde ? Bana bunu açıkla banlayayım.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.