1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Profilim Gözükmüyor

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve yunusemre64 tarafından 22 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. yunusemre64

yunusemre64
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    6
    0
    0
    Öncelikle merhabalar arkadaşlar, siteye yeni üye oldum. Başlıktada belirttiğim gibi bu benim başıma çok sık gelmeye başladı bu sorun. Pc'ye format atıyorum yedeğini alıyorum her zaman ets2'nin ama gel gelelimki yediğini aldığım halde profilim görünmüyor. Bu sorun başka kimlerin başına geldi 30 level geldim her seferinde sıfırdan başlamak istemiyorum artık. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler iyi forumlar.

2. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Yedeğini aldığınız dosyalar hangileri peki ? Yanlış dosyaları yedekliyor olabilirsiniz.

3. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Steam'da oyuna yedek alıyor ve daha sonra birkaç dakika içinde kurulumu yapıyorsun. Ama bu yedek içinde senin profilin olmaz. Oyunun ayarlamaları , profil dosyaları vb. şeyler Belgelerim'de saklı. Belgelerim'de bulunan Euro Truck Simulator 2 klasörünüde ayrıca sakla , oyunu tekrar kurduğunda aynı yere atarsın , nerde kaldıysan ordan devam edersin.

4. yunusemre64

yunusemre64
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    6
    0
    0
    Şimdi şöyle bir şey var belgelerimden ETS2 klasörünü yedek alıyorum. Orda save dosyaları hepsi var yanlış save dosyası almamın imkanı yok.

5. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\profiles içinde klasörler var , o senin oyundaki profillerinin kayıt dosyasıdır. Onu alman yeterli. Daha sonra bunu formattan sonra olsun başka birşey olsun tekrar aynı konuma atınca oyunun bunu anında görmesi lazım. Yanlış birşey yapıyor olabilirsin..

6. yunusemre64

yunusemre64
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    6
    0
    0
    Ya cidden bende anlamadım.Bütün her şeyi alıyorum. Ama görmemesi anormal değilmi ?

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.