1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ping Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Just l Ares QQ tarafından 29 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Just l Ares QQ

Just l Ares QQ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    2
    1
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar.
    Oyuna ne zaman girsem 2-3 dakika sonra pingim normal iken bir anda 2000-4000ms arası değişiyor ve bunun sonucunda serverdan kickleniyorum. 2. bilgisayarda denedik onda oyun gayet düzgün fakat bende oyuna katılınca diğer bilgisayarda ve benim bilgisayarımda ping 2000-4000ms arasında değişiyor ve ikimizde kickleniyoruz. Daha önce böyle bir sıkıntı yoktu oynuyordum biraz ara vermiştim fakat dün oyunu açtığımda bu sıkıntı ile karşılaştım. Oyunu silip yükledim ets2mp silip yükledim fakat düzelmedi. Sorun nedir ?

2. Mehmettnrkulu

Mehmettnrkulu

241
    64
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
    aynısı bede de oluyodu şimdi yok

3. Semih AKSEKİ

Semih AKSEKİ
    Plaka

249
    119
    125
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    1hafta önce bende de oluyodu Allah'a şükür şimdi yok

4. Just l Ares QQ

Just l Ares QQ
    Plaka

23
    2
    1
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim sıkıntının çözümü oda değil denemiştim onu. Ama sonunda buldum Windows 10 ile gelen OneDrive özelliği Belgelerim klasöründeki dosyaları sürekli upload ettiği için oyun esnasında haritayı sürekli açtığım için save yazdığı için OneDrive da sürekli upload ettği için Ping yapıyo. OneDrive kapattım düzeldi. Diğer oyuncularında bilgisine.

Kaan BATU bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.