1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Perma ban yedim.

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve TruckIS tarafından 2 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TruckIS

TruckIS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

22
    7
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar geçenlerde bir konu açmıştım yediğim ban ile ilgili ben ban itirazı yaparken açıklamayı ingilize ve yanlış olarak yaptım yani ne hakkında yazıcağımı bilmiyordum ayrıca isim tarafınıda yanlış yazdım ( oyundaki ismi zannettim ) sizce banım kaldırılırmı yoksa diğer ban itirazındamı kaldırılır _?

2. omer584

omer584

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    @TruckIS Chris ile konuştum ve o, şu an kullandığın nickin (awpgeldihoşgeldi) anlamını öğrenmek istediğini söyledi. Ama görünüşe göre tekrar değiştirmişsin...

Chris'in asıl merak ettiği neden ban itirazında yalan söylediğin. Senden bunun açıklamasını bekliyor. Sağ taraftaki chat kısmını kullanabilirsin.

EKLEME: Ban itirazında oyun ismini "slap that truck" yazmışsın ve o bunu yalan olarak görmüş. Senden buna açıklık getirmeni istiyor.

http://www.ets2mp.com/index.php?page=banAppeal&do=view&id=6981&banId=68640

3. TruckIS

TruckIS

22
    7
    0
    35
    TruckersMP Profili
    İlk önce ben adımı SlappThatAss olarak yazmıştım sonra oyundaki isminii yazın dediğinde ben SlappThatTruck yazdım çünkü oyundaki ismimi öyle zannediyodum ondan sonra steamda ismimi awpgeldıhosgeldi yaptım sonrasında ismim çok hoş durmadığından dolayı ismimi BraveHeart şeklinde değiştirdim .

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.