1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Pc parçaları konusunda tavsiye istiyorum

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve gazomania tarafından 4 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. gazomania

gazomania
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

160
    255
    180
    @FourtyFour ve @MertOguz öncelikle değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Anakartım Asus M5A78L-M LX ve sizin önermiş olduğunuz karta yakın bir anakart hal böyle iken sanırım sıkıntı Mert'in söylediği gibi oyundan kaynaklanıyor anladığım kadarı ile. Şöyle bir durum daha var ; diğer oyunlarımda herhangi bir performans sıkıntısı yok bir çok oyunu rahatlıkla yğksek ayarlarda oynayabiliyorum. Bu durumda Mert'in tespiti yerinde gözüküyor. Ama anakart konusunda son sözünü almak isterim.

2. FourtyFour

FourtyFour
    Plaka

35
    267
    450
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Yazdığınız anakarttan sonra parça uyumu veya parçalar arası iletişim hızı vb. ihtimalleri de düşünmeye gerek yok gibi @MertOguz 'un dediği gibi oyundan deyip geçmek isterdim aslında ama böyle bir sorun yaşamadığım için diyemiyorum. ( detaylı incelemek lazım )

gazomania bunu beğendi.
  3. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Asus M5A78L-M LX anakart, bileşenlerinizin rahatlıkla iletişim kurmasına ve sisteminizin işlevlerini yerine getirebilmesine olanak sağlar. Kötü bir anakart değil. @FourtyFour'un da belirttiği gibi iletişim hızı, parça uyumu vb. sorunlar yaşamanız için ihtimal gözükmüyor.
    Oyunlar konusunda örnek vermek gerekirse, Mafia II veya Far Cry 3/4 gibi grafik seviyesi yüksek, bol efektli oyunlar bile en yüksek ayarlarda oynanabiliyorken, ETS 2 gibi bir oyunda nedense bu mümkün değil. Daha birkaç ay öncesine kadar tek bir takılma yaşanmazken, son gelen güncellemelerle birlikte bu sorunlar baş gösterdi, işin içinden çıkılmaz bir hâle geldi. Tüm bu sorunların kaynağı kötü oyun optimizasyonudur diye düşünüyorum.

gazomania bunu beğendi.
  4. rudeboy1903

rudeboy1903

26
    16
    5
    35
    TruckersMP Profili
    selam 1 gb ram var geri kalanları bilmiyorum mario oyniyabilir miyim?

5. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Oynayamazsın kardeş, bilgisayar kullanmayı acilen bırakman gerek.

rudeboy1903 ve gazomania bunu beğendi.