1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel pc format sorunu

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve alikvp tarafından 2 Kasım 2021 başlatılmıştır.

1. alikvp

alikvp
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

34
    701
    282
    220
    DAF
    TruckersMP Profili
    arkadaslar baslikta belirttigim gibi Asus psql se model anakartli masaustu pc var eski model usb format windows 7 ultimate 64 bit rufusla yazdirdim iso dosyasini format atma islemi basliyor format bitince yeniden baslatiliyor diyor geri sayim 1 e gelince pc donuyor ramlari degistirdim islemciye macun surdum yapmadigim bir sey kalmadi bios u bile guncelledim 4 adet hdd denedim gene ayni oluyor bunun sorunu neyden kaynakli ola bilir

2. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Windows 7 de hata olabilir mi? Farklı bir windows 7 ile dene bence.

Razor3214 bunu beğendi.
  3. Tuğrul Han

Tuğrul Han
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

531
    223
    135
    Büyük ihtimalle Rufusla İSO oluşturur iken sorun oluştu .Bilgisayarında CD rom yok mu? CD den kurulum yap yapacağın CD İSO formatında olsun. Sorunsuz kurulum yapacaksın.

4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Rufusla Fat32 biçimlendirince yüklemesi lazım. Kaç defa yaptım. Ya flash sıkıntılı, ya da Windows iso dosyasında bir hata falan oluştu yazarken.