1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Özgür Bey Gereksiz BAN.

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve alperr tarafından 25 Mart 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. alperr

alperr
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    1
    0
    0
    Spam Gerekçesiyle 2 Kişi Banlanmış Gibi Gözüküyor Fakat Bu İşte Başka Şeyler Var. Flod Yapılmadıgı Halde Sparm Gerçesiyle Banlanılmıştır..Herkez Kendi Lojistiklerinin İsimlerini Yazmakta Olup. Özgür beyin Bu Banı Neden Attığını Bilemiyoruz. Herkes Flod Yapıp Banlamıyor. Flod Yapılmadıgı Halde Banlanmak Biraz Tuhaf Oluyor.Şikayet eden,Şirket,Oyuncuda Gözükmemesi,ve 2 Garip Konu İse Sen 1 Gün Aldın. O 3 Gün. 3 Gün Alan Oyuncumuz Şuan Oyun Oynayabiliyor. Fotoğrafları Atıcam...Ban Attıran Şirkettide Çok İyi Biliyoruz....Böyle TÜRK Adminler Olucaksa Hiç Olmasın Daha İyi.. Arkadaşım Kardeşim.Dolduruş İle Ban Atılcaksa YAZIK Bu Sadece OYUN.

2. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    220
    Spam ban nedenidir, siz 2 kişi aynı anda yazarsanız o da spam demektir şikayet edilen kimse kurallara göre o banlanır, oyunda admin görmedikten sonra banlamaz, fotoğrafı mobilde olduğum için kabul ettim, açıp direkt zoom yaptım malum telefon ekranı küçük, farkına varsaydım suçlu olmanıza rağmen ban atmaz kabul etmezdim, yapmış olduğunuz itrazda farkettim bu da haksız oyuncu banlatma olduğu için 3 gün verdim raporda türklere özel yeni kural isteyeceğim küfür dahil her şey video rapor olsun diye nerede üç kağıtçı var hepsi Türk.

Fotoğraftaki oyuncunun banlanmama nedeni şikayet edenin başkası olması şikayet edeni banladım.

Eğinli, LIGHTOFGOD ve serkant bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.