1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Oyunun İçine Enjekte Edilse?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Gustav tarafından 26 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Gustav

Gustav
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

992
    1.430
    250
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar bazı oyunlarda var,oyunun içinde kendi video programı var.
    Bu özellik MP geliştirici tarafından yapılabilir mi,zor mu yapmak bilemiyorum ancak gelse iyi olmaz mı?Kendi programlarımız var ancak oyunun girerken açmayı unutabiliriz,lisansları dolmus olabilir veya hata verebilir.Ayrıyetten video programını açınca FPS'de büyük düşüşler olabiliyor buda engellenebilir.

2. opel57

opel57
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    misal ben bazen açmayı unutuyorum ne tesadüftür ki o zamanda ya kaza yapıp çarpıyorlar yada ben kaza yapıyorum :( bencede olsa fena olmaz ama olursada herkezin fps'si aynı olmadığından bazı kişilerdede laga yol açabilir :(

3. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İstediğin şeyi oyunun içine enjekte etmek ve bunu mp değil scs yapabilir. MP yaparsa mod tarzı birşey olur ve herşekilde kasar. Oyuna enjekteyi scs yapabilir.