1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Oyunumdaki Aksaklıklar

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve bysihirli tarafından 8 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. bysihirli

bysihirli
    Kayıtlı Kullanıcı

43
    2
    0
    15
    MAN
    İki gün önce orj oyunu steam uzerimden aldım ama bazı sorunlarım var sorunlarım sırasıyla...

1-Tab dumesi çalışmıyor.
    2-Y dumesi çalışmıyor.
    3-online oldugumu gösteren sag usteki yazı yok ama on oldugumu iyi soforlerden ve liman yolundaki trafikten anlıyabiliyorum.
    4-cekicilerin üstündeki isimleri göremiyorum.

Oyunun modunu tekrar sil yap dediler yaptım olmadı vurusu kapat dediler ben tamamen pc den kaldırdım gene olmadı dll dosyası kur dediler onuda yaptım oda olmadı gercekci cozumlere acıgım cunku sinir bozucu bir durum..

2. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Cvp: oyunumdaki aksaklıklar

Büyük ihtimal oyun single player olarak açılıyor.

Multiplayer modunu kurarken, ets2'nin kurulu olduğu dizini yanlış seçmiş olabilirsiniz.
    Multiplayer modunu yeniden indirip, kurun:

Euro Truck Simulator 2 oyunun yüklü olduğu alanı seçin. (C:\Program Dosyaları (x86)\Steam\SteamApps\common\Euro Truck Simulator 2)

Ayrıca oyuna Play Euro Truck Simulator 2 Multiplayer kısayolundan girin ve diğer sunucudaki durumada bakın.

Command line satırı boş kalsın.

[F9] - Sohbeti gösterip/gizleme
    [F11] - Oyuncu isimlerini gösterip/gizleme

Son düzenleme: 22 Kasım 2014
  3. bysihirli

bysihirli
    Kayıtlı Kullanıcı

43
    2
    0
    15
    MAN
    Malesef dedikleriniz hepsini yapıyorum yanlış nerde ben hala bulamadım modu indirdim yuklemede common içini seçtim ve mod kısayolundan giriyorum oyunda sıkıntı yok sadece tuşlar aktif değil f tuslarınıda denedim
    Ayrıca gunduz TeamViewerden pcme girerekte kontrol edebilirsiniz yada çarşamba gunu

4. EmrahUysal

EmrahUysal
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    54
    0
    35
    Renault
    TruckersMP Profili
    Cvp: Oyunumdaki Aksaklıklar

Konu Başlığı Düzeltildi.

5. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Cvp: Oyunumdaki Aksaklıklar

Ekran kartı sürücüsü güncellenip, oyun yönetici olarak çalıştırılarak sorun çözülmüştür.
    Kilit&Arşiv.

Son düzenleme: 22 Kasım 2014
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.