1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Oyunları Tekrar Yüklemem Gerekiyormu Acaba?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Daxtie tarafından 7 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Daxtie

Daxtie
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    193
    88
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar selam.Bugün bilgisayara format attırdım.Steam'da bulunan bütün oyunlar D'deydi.Sadece C'ye format atıldı D öyle duruyor.C'ye Steamı kurdum.Listede oyunlar yüklü gözükmüyor.Bu D'deki oyunları steama nasıl göstertebilirim şuan.Yani oyunları baştan yüklemem gerekiyormu yoksa bir yöntemi varmıdır.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 7 Ocak 2016
  2. ReqartTR

ReqartTR

23
    78
    13
    35
    TruckersMP Profili
    Sanırım Oyunların D De İse Yani Yüklü Halde İse Dosyaları Tamsa Bence Bütün Oyunlarına Sağ Tık Özellikler Yerel Dosyalar Doğrula o Dosyaları Bence Yüklemeye Gerek Yok Dosyaların Duruyosa Yapman Gereken Oyunları Masaüstüne Atacaksın Veya Ölede Kalabilir.

Daxtie bunu beğendi.
  3. 01Yusuf

01Yusuf
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
  4. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Steam'de tek bir oyunu D'ye kurmayı deneyin. Aynı klasörü seçin. Oyunun tamamen inmesine gerek yok. Sadece yüklemeyi başlatın sonra sonlandırın. Diğer yüklü olan tüm oyunlar görünecektir. Uzun zaman önce bu yöntemle çözmüştüm sorunu.

Daxtie bunu beğendi.
  5. Daxtie

Daxtie
    Plaka

29
    193
    88
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Foruma bakmadan önce aynı işlemi yaptım sorunu hallettim.Oyunlar gayet sorunsuz çalışıyor konu kapatılabilir.Teşekkürler .

CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.