1. Merhaba Ziyaretçi,
  Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
 2. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 4. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Oyundaki Eksiklikler İçin Öneriler

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Freesby tarafından 31 Ekim 2015 başlatılmıştır.

 1. Freesby

  Freesby
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

  33
  19
  2
  50
  DAF
  TruckersMP Profili
  Merhaba dostlar.
  ETS2 cidden oldukça ilgi çekici bir oyun. Hele MP özelliğinin gelmiş olması bile ayrı güzellikler katıyor ancak çok fazla eksiklikler var gibime geliyor.

  Öncelikle, benim önerilerim şöyle olurdu eğer o kadro içinde olsaydım:
  • Yollar kesinlikle çok sıkıcı. Tali yolların artırılması gerekiyor. Uçurum vb. yollar sadece Avrupa'ya göre dizayn edildiği için yok. Ben rast gelmedim açıkçası. Modlarla da yapılmasını doğru bulmuyorum açıkçası. Çünkü, uyumsuzluk yaratıyor MP bölümünde. Eh bir süre sonra SP de sıkıyor haliyle. O yüzden oyun içinde böyle bir güzelleme gelmeli.
  • Araç sayısı oldukça az. Yine mod düşüncesi ile gelmeyin. Çünkü söylediklerim MP için geçerli. Olan araçlar da hep birbirinin yükseltilmiş seçeneği. Aslında her markadan sadece 1 araç var. Gerisi özelliği artırılmış olanlar. Elbette zor iş bunun izni vs. var da markalar bu işe olumsuz yaklaşmaz çünkü onlar için bir reklam ve simulasyon ne kadar gerçeğe yakın olursa o kadar güzel olur.
  • Görüntü optimizasyonu sıfır. Bu oyunu ultra ayarlarda oynamak için çok güçlü bir ekran kartına gerek var. E oyunu güzel yansımalarla oynamayınca bir anlamı kalmıyor. Sİmulasyonun diğer anlamı zaten gerçekçilik. Gerçi son güncellemede az buçuk düzelmiş ama olsun.
  • MP modunda kesinlikle Klan tarzı lojistik şirketleri olmalı. Bu lojistik şirketlerin sıralamaları olmalı. Kendi içlerinde yarışları olmalı. Yarış derken maddi ve güç anlamında. Bunlar olmayınca çok eksik duruyor MP modu. Nereye kadar forumlar ve ts3 üzerinden gidilecek?
  Bunları okurlar mı ya da forumları takip ederler mi bilmem ama bu yazdıklarım bana göre çok büyük eksiklikler. Ve ATS ile de ETS ile de giderilmemiş duruyor.