1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Oyunda yapmaktan keyif aldığımız ufak tefek şeyler.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve SakirtEscobar tarafından 25 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.655
    505
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    2-3 günde bir mutlaka Bergene giden sarı şeritli bol virajlı ve bol tünelli uzun yol hissiyatını tam anlamıyla yaşatan o müthiş yolu kullanmak

Cemsnbc bunu beğendi.
  2. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yokuş aşağı boşta gitmek.

3. erdembanRS

erdembanRS
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

25
    1
    1
    30
    Mercedes
    Adminliğin en keyifli yanı odur herhalde :D

Benim keyif aldığım şey ise Rotterdam - Amsterdam bir servise park edip 0 kamerası ile etrafı gezip kural ihlali yapanları video/fotoğraf alıp raporlamak.

TruckerULAŞ bunu beğendi.
  4. Cihat TURGUT

Cihat TURGUT
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    169
    196
    190
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    1. gündüz bile olsa uzun farları yakmak
    2.100 kmh hızı buluncaya kadar sağ serıtte gıtmek 100 kmh asınca sol serıtı kapatmak
    3.Araçı otomatık marşta çalıştırmamak bolelıkle 2 kere e tusuna basıyorum gerçek tekı gıbı çalışıyor
    park halınde ıstop edıp 1 kere e tuşuna başınça uzun farları ıstedıgım gıbı motor çalışmadan yakabılıyorum araçı çalıştırdım zamansa o farların yanıp sönmesi beni benden alıyor ;)
    4.Çoğunlukla park yerlerınden geçerken u dönüşü yapılması ıcın acık olan barıyerlerden terse gırıp tekrar dogru serıte gırmek karsıdan gelen yoksa tabı.

Daha busuru ınce ayrıntı var tabıkı ama kafama takılan bırseyler var bazı otoban benzın gırışlerınde servis yazıyor ama servis yok araçlari tamir edebilçegimiz servisler olsa keşke tadından yenmez benzinlik servislerinde çeker dururum :D :D

5. SouL'Fly

SouL'Fly
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

24
    335
    66
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    1. Sinyal vermek en büyük zevkimdir.
    2. Europort veya Rotterdamda kuralları çiğneyenlerin fotoğraflarını almak.
    3. Tek şeritli yolda sellektörle selamlaşmaya bayılırım.
    4. Admin görüne konuşmaya çalışmak :D (Philip ile Torino yolunu birlikte gitmiştik. IReacherI ile Amsterdam -Rooterdam arasında konuşmuştuk, Katpw çok sevimsiz :( )

6. daLqac

daLqac

28
    11
    5
    50
    Renault
    TruckersMP Profili
    Gecenin en karanlık saatlerinde tek şerit yolda uzunları yakmadan gitmek bu oyunda en cok haz aldığım olaydır.

7. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    yolda gitmek,ekran alıntılamayla tv izleme :D güzel yürekli kardeşlerimi gördüğüm zaman korna selektör yapma ve yapmaları,Forumdaki abilerimle konvoy ve fotoğraf çekinme,al paketlerindeki şirin otomobiller :) Stein burch yolunu durup durup kalkma :D en fazla 10 saniyede 100 ün üstüne çıkma,tramerinin dar kapısından geçmeye çalışma :D ve tekrar tekrar girip çıkma,Prahadaki scout a gidip prahaya dönme gibi ilginç şeylerim var :D ama genel konuşmak gerekirse oyunu komple seviyorum :)

TruckerULAŞ bunu beğendi.
  8. SukruK

SukruK
    Plaka

52
    41
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İskandinavya madenlerinde dolanma
    120 130 la kaldırıma yandan çarpıp 20 takla atma :D

9. Melisa

Melisa
    Kayıtlı Kullanıcı

32
    2
    0
    0
    rötardar frenini kullanmayı çok seviyorum. Öyle virajlarda rötardar ile dönüyorum çok hoş oluyor.

10. Emre K

Emre K
    Plaka

20
    786
    89
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Konvoy gordummu oyun baska oluyor arkalarina takiliyorum kapali dorse ve geceyse cpk iyi olur o an yuk fln unutuyorum hirde roterdamda trafik var diye turlarim