1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Oyunda parayla yapılabilecek farklı işler ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Deprimente94 tarafından 14 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Deprimente94

Deprimente94
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    21
    3
    15
    DAF
    Merhabalar

hemen konuya geçmek istiyorum , oyunda parayla yapılabilecek şirket almaktan başka yapılacak bir şey varmı ? şirket almak çok sıkıcı geliyor zaten offline da 130 bin km küsür yol yapmıştım bunun 120 bin i iş başında geçen km , yani anlatmak istediğim şirket almak sıkıcı geliyor farklı yerlere yatırım yapabilirmiyiz ? , tır al demeyin zaten tır var , bu oyunda bana bir amaç gerekiyor amaç olmadan kullandığımız sürece , bir süre sonra oyundan sıkılmaya başlıyor insan ve amaç arıyor , konvoy yapmak bana pek zevkli gelmiyor daha çok 3-4 kişi ile birlikte yarışmak daha tehlikeli ve eğlenceli oluyor , okuyan herkese teşekkürler iyi forumlar ...

Örn: Kendi dorsemizi satın alabiliyormuyuz ?
    Örn: Oyundaki parayla dlc alabiliyormuyuz mesela 100t ile 10 $ lık dlc gibi vs ..

2. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    sanırsam yok öyle birşey aynı bende senin durumundayım herşey bitmiş yapıcak birşeyim kalmamış benimde :)

abdullah34, kamyoncu45 ve Deprimente94 bunu beğendi.
  3. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    1. Sorunun cevabı: Hayır alamıyorsun
    2. Sorunun cevabı: Oyundaki parayla dlc alamazsın öyle bişe olsa save leri heryer de bulamazdın + bulsan bile parayla satarlardı :D

Yani dorse taşımaktan başka bi işin yok sana önerim oyunu her gün oynama hafta da 2-3 kez oyna ve mümkünse oynarken iyi anlaştığın bi arkadaşınla sohbet ederek oyna oyunu o zaman baya sarıyo :D

Deprimente94 bunu beğendi.
  4. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    parayla dediklerin gibi şirket şirket içine tır ve tırın içine de şofor alabilirsin. ayrıca hasarları giderebilirsin gibi gibi. Fakat scandinavia dlc si cıktııgnda yeni yol yeni kargo şirketleri gibi cok değişim olacagından sıkıntını alacaktır. ( going east dlcsi de aynı şekilde almadıysan onu da alırsın indirime girince )

Deprimente94 bunu beğendi.
  5. Muhammed_Tzr

Muhammed_Tzr
    Plaka

28
    82
    32
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    aynı bende senin durumundayım herşey bitmiş yapıcak birşeyim kalmamış Kardeşim Başka Oyunlar Denemeye Bak

6. Koray

Koray
    Plaka

160
    141
    90
    Volvo
    Bu aralar pek oynamıyorum belli bir süre içinde veya konvoylara katılım dışında sıkıcı olmaya başladı. Bakalım yeni DLC ile yeni yollar, yeni maceralar falan iyi gelecek gibi. Oyunda fazla çeşitlilik yok, doğal olarak beni belli bir yerden sonra sıkıyor. Şu oyunu daha büyük bir oyun şirketi ele alsa çok iyi olurdu. (Örneğin Rockstar) :)