1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Oyunda ilerleme yok.

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve emigrate34 tarafından 6 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. emigrate34

emigrate34
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

37
    7
    0
    35
    TruckersMP Profili

Saat ilerlemiyor arkadaşlar. 0ms herkes. bu sorunu nasıl aşabilirim.

2. Münzevi

Münzevi

34
    63
    27
    35
    Tüm sunucularda aynı mı?

3. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Bazen bende de oluyor, yaklaşık 5-6 sn. sonra geliyor kendine. Evinizde wifi kullanıyor ve birçok aygıt bu ağa bağlıysa nedeni bu olabilir, arka planda interneti etkileyebilecek bir indirme vb. durumlar etkileyebilir, kısaca interneti rahat kullanamıyor diye düşünüyorum.

Belki de sunucularla alakalı da olabilir tabii.

4. emigrate34

emigrate34

37
    7
    0
    35
    TruckersMP Profili
    tün sunucularda aynı evet. bende 5.6 saniyede gelmiyor. 4 5 sefer girip çıkıyorum. düzeliyor sonra gene gidiyor. wifi var ama sadece bir pc ve telefon bağlı. indirme yapmıyorum oyun oynarken. hatta tüm güvenlik duvar ayarlarını kapattım. ama gene aynı

5. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
  6. Apequitas

Apequitas
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

37
    377
    488
    220
    MAN
    TruckersMP Profili
    2 şey geliyor aklıma. Biri Semihcan' ın söylediği internet durumu ki sanıyorum internette bir sorun yok. Bir de performans olayı var. Sistemin yetersiz olduğu bir durum yaşamıştım daha önce kendi arkadaşlarımdan birinde. hatta diğer araçları görmüyor. milleti biçiyordu sürekli. dns adresi değiştirmeyi dene. sorun devam ederse Semihcan' ın verdiği linkten bir ticket oluştur. Sonucunu da bizimle paylaş lütfen. Geçmiş olsun.

Semihcan ve Beykozlu Selçuk bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.