1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Oyunda Çok İlginç Bir Hata Yakaladım.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 6 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Biliyorsunuz ki ben haritanın tamamını açtım. Artı kendim de dahil 227 şöför olarak oyuna devam ediyorum. Her şöför için ayrı model ve marka tır almıştım. Sonra forumlarda okuduğum yeni gelen güncelleme ile diğer şöförlerde modifiyeli araç isteyecekmiş. Bende vakit kaybetmeden tüm marka model tırlarımı sattım ve yerine hepsini Volvo FH serisi full modifiyeli yaptım.

Bu kısımdan sonra farkettim ki bütün arabalar farklı olursa oyunda oyun otomatik kayıt aldığınızda oyunda donma felan oluyor. Oyundaki titreşim ayarlarını açamayıyorsunuz. Çünkü menüler acayip kasıyor. Bu tarz sıkıntı yaşamamak içinse bütün şöförlere benim yaptığım gibi tek model tır almanız olacaktır. Böylece belirttiğim sorunlar olmuyor.

Bu oyunun hatası mı bilmiyorum. Ama eski ekran kartımı yenilediğim halde bu sorun devam ediyordu. Neyse ki sorunu bu şekilde çözdüm.

Scarface34 ve opel57 bunu beğendi.
  2. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @Cemsnbc,
    Eğer Scs Software'in bir hatası olduğunu düşünüyorsanız buradan Scs Software'in forum sayfasına buradan üye olunuz daha sonra ardından buradan gerekli bölüme konu açınız yetkili birimler konuda size en yakın zamanda iletişime geçecektir ( Sanırsam fakat ingilizce yazmanız gerekiyor ) Eğer bu yorumu yaparak size bir hata yaptıysam özür dilerim, sadece sorununuzun çözülmesini istediğimden yazdım, umarım en kısa sürede sorununuz çözülür

opel57 bunu beğendi.
  3. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    mesela ben hep öncelikle abi :D onlarınn güvenliğini ve rahatlığını düşündüğümden paraya kıyıp hepsine r730 aldım :D
    Edit: para kıyıp yazacağıma r ye basmışım gramer hatasından dolayı özür dilerim.

4. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İngilizcem olsa yazacağım. Çünkü çok saçma bir hata.

5. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    1.22 güncellemesi mi kullanıyorsunuz? yoksa 1.21mi?

6. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    ben mail attım :D belki etkisi olmuştur ama geri dönüş olmadı çeviri sağolsun :D

7. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Zaten google çeviri hemen hemen biraz zorlanarak anlıyorlar çünkü diyorlardı siz google çeviri olarak bizlere gönderin, biz onu biraz daha olsa anlıyoruz demişlerdi sanırsam

opel57 bunu beğendi.
  8. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    öğretmenlerimin dediği gibi google çeviri çok gramer hataları yapıyor mesela siz diyelim oturuyorum yazıyorsunuz o oturmak fiilini gösteriyor.Ama şuana kadar bing translator kullanıyorum bence o daha iyi gibi gramerlere özenli geliyor bana :)

9. power10

power10
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    350
    155
    55
    Sistemi zayıf olanlarda sorun yaratıyor

Benim laptop toshiba 3 gb ram 2 ghz .. ekran kartı nvidia 315gt force olcaktı sonuç olarak kötürüm ama idare ediyor beni

kısacası o lagları arttırdığından garajımda şöför ya da tır da yok zaten ihtiyacım da yok sadece garajımda dönüşümlü kullandığım 2 tır var başka da yok..

Volvo 540 FH16 aldım geçen .. param anca yettiydi lastikler üzerindeki gibiydi bir de eksoz bölümünde yan çamurluk yoktu. Onlar olmaksızın TIR LAG sız İsveç yollarında bile kasmadan rahat gitti .. şaşırdıydım servise gittim lastikleri donatınca bir de çamurluğu takınca oyuna sanki LAG geldi ve huzursuz ettii .. Kısacası eklentileri çoğalttıkça bie lag artıyor galiba oyunda

Sistemi değiştireceğim belki ama bakalım kararsız kaldım

10. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende 155 şoför , 155 tane araç var. Bu araçların bazıları modifiyeli , bazıları sade ayrıca her garajdaki araçlarda farklı modellerde. Sizin dediğiniz gibi herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Stabil oyun devam ediyor..