1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü oyuna her girdiğimde aracım garaja ışınlanıyor!

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve hsngencer tarafından 21 Şubat 2022 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar merhaba
    arkadaşlar oyuna her girip oynayıp çıktığımda aracım aracın bulunduğu garaja a geri gidiyor. oyuna girdiğimde oyunda değişiklikler tespit edildi diyor ve garaja geri gidiyor.sorun ne olabilir? hiç bir mod kullanmıyorum sadece trucksmp kullanıyorum.

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bunu bana:
    • Oyun güncellemesi gelince yapıyor.
    • Bir de ekonomi resetlemesi yaptığımda yapıyor.
    Ekonomi reseti kalıcı değil diye biliyorum (oyun dosyasına eklesen bile). Yani bir kere ekleyip ekonomi resetlenince, bir sonraki yüklemede resetlememesi gerek.

Son düzenleme: 21 Şubat 2022
    38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hiç ekonomi hilesi filan kullanmadım. kendi emeğimle kastığım save im. ekonomimi resetleyince param sıfırlancakmı? ben cok sık format atan birisiyim (6 ay da bir) save imi alır yeni windows a eklerim. bundan dolayı bozulma yaparmı acaba? mesala ben ets yi nvidia expreince de optimize de edemiyorum. ats oluyor ets olmuyor.

4. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
    Single ile Tmp arasında geçiş yaptığın zaman olması normal onun dışında da oluyorsa mod vs. dolayı yapabilir

Razor3214, 38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  5. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    haa simdi anlasıldııı. single dan cıkıp tmp ye girdiğimde oluyordu genelde. neden senkronize olmuyorki kaldıgım yerden calışmıyorki.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.