1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Oyun adminleriyle aramızdaki fark ne ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve AhmetF tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. AhmetF

AhmetF
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

170
    276
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar. Dün bir report konusu açtım ve kabul edilmedi. Bu reportun diğer reportlardan farkı bir admini reportlamamdı.Resmi forumun ts sine gittiğimde bir türk moderatör arkadaşla konuştum. Neden ban yemediğini sordum ve aşşağıdaki resimlerde gördüğünüz cevapları aldım.
    Reportladığım resim :
    Neden ban yemediğini sorduğumda cevaplar :
    [​IMG][​IMG]

2. KamyoncuTıpçı

KamyoncuTıpçı
    Plaka

28
    50
    33
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kısaca düşünceleri ben adminim ben yaparsam sorun teşkil etmez düşüncesi. Tüm güç tüm yetki bende duygusu. Aslında admin oyundaki davranışları ve oyundaki hareketleri , oyun oynayışı ile örnek teşkil etmeli. Naçizane düşüncelerim böyle. İmam cemaat hesabı bir durum bu. Admin bunu yapıyorsa oyuncuların yapmasına şaşmamalı

Tosunpasa, BlaackMB, Semihcan ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Adminler yetkili kişilerdir ve düzeni sağlamak ile görevlidirler, ihtiyaçlar doğrultusunda gerekli önlemleri alarak düzeni sağlarlar. Tabi her alanda olduğu gibi yetkilerini kötüye kullananlar olabilir, sizin olayınızı bilmediğim için yorum yapamayacağım. Fakat oyunda gerektiğinde yolu kesmek gibi bir yetkileri var.

GuSTaV bunu beğendi.
  4. Ismail Can

Ismail Can
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    509
    311
    165
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Fark ettiyseniz adminin ismi Convoy Lead yani konvoy şefi bu durumda sorun yok.

5. AhmetF

AhmetF
    Plaka

170
    276
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Konvoy lideri olması yolu kapattığı gerçeğini değiştirmez. Ayrıca bir yol kapatılacak olsa resmi forumda bilgilendirirlerdi die düşünüorum.

Tosunpasa bunu beğendi.
  6. omer584

omer584

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Affedersiniz ama biriniz bana cevap verebilir mi neden yönetimden olumsuz cevap alan herkes buraya koşup durumunu şikayet ediyor?

Konuyla ilgili bu sefer kesinlikle ağzımı açmayacağım benimle irtibata geçip durumun aslını öğrenmek isteyen bana TS veya forum üzerinden mesaj atabilir.

7. Ismail Can

Ismail Can
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    509
    311
    165
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Sebebi ne mi? Adminler görevlerini tam verimle yapmıyor. Akşam konvoy var ve katılım yüksek. 4 Admin e mesaj attım(O an forumda aktif olanlara). Birincisi işim var dedi yoğunum dedi. İkincisi 9 Ağustos a kadar tatildeyim dedi. Diğer 2 tanesinden cevap yok.Ayırca geçen konvoyda da EU2 de Rotterdam gibi bir yerde Troll ler ters yönden mi gelme yol mu kesme neler neler. Adminler nerede acaba?

AhmetF bunu beğendi.
  8. HasanV

HasanV
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    122
    37
    20
    Aynı şekilde başka birini resimde görünen şekilde raporlarsanızda aynı sonucu alırsınız. (Çok kişi rapor ettiğimden biliyorum.) Verilen cevap genelde "U" dönüşü yapılıyor olabileceği yönünde. Genelde video isteniyor block durumları için.

9. AhmetF

AhmetF
    Plaka

170
    276
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Konvoyu eAcres de moladaydı. U çekme gibi bir olay yok.

10. EmreBozkurt

EmreBozkurt
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    680
    1.028
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Amma kastınız ya. gidin siz adminlik yapın o zaman. Beğenmiyorsanız oynamayın arkadaş.Çok biliyosunuz madem gidin siz yapında helal olsun diyelim.Bir yılı aşkındır oynuyorum hiç bi problem görmedim.Saçma sapan işlerle uğraşmayın banmış bilmem neymiş.İcraat yapın.

Eğinli ve omer584 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.