1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Oyun acılmıyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve saffet272 tarafından 28 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. saffet272

saffet272
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

30
    10
    4
    35
    TruckersMP Profili
    bugun oyunu steamdan alıp multıplayerı harfıyen yaptım masa ustume multıplayer sımgesı geldı oyunu acıyor

sıyah ekran yukarda sol ustte euro truck smilator 2 multıplayer 0,1,0,4,2,2 alpha yazıyor ekran sıyah bı sekılde kalıyor

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @saffet272
    -Launch with DirectX
    -Launch with OpenGL
    Euro Truck Simulator 2 Multiplayer, oyna butonuna bastığınız zaman karşınıza yukarıda belirttiğim gibi 2 tane seçenek çıkar siz multiplayer'e girdiğinize Launch with DirectX olarak mı açıyorsunuz?

3. saffet272

saffet272

30
    10
    4
    35
    TruckersMP Profili
    yonetıcı olarak calıstırıyorum karsıma command line ve server yerı gelıyor ordan ısmımı yazup Europe #1 e playe tıklıyorum yukarda anlattıgım gıbı oluyor

4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Kurulumu aşağıdaki rehbere göre yapın, multiplayerı internetdeki farklı kaynaklardan indirmeyin.
    http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-kurulum-rehberi.114/

5. Ekran kartınızı güncelleyiniz.

6. saffet272

saffet272

30
    10
    4
    35
    TruckersMP Profili
    dediginiz gibi yaptım ama bende 7. ve 8. resımdekı multıplayer ve late modu ındır yazızı gelmedı

ekran kartım anakart bıosum hepsı guncel normal oynuyorum ama mp nın kurulumu yapınca her 2 sınede gıremıyorum

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Kasım 2015
  7. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Siz büyük ihtimalle multiplayerı ets2mp.com adresinden indirmiyorsunuz, internetde bulunan eski sürüme ait herhangi bir multiplayer dosyasını indirdiğiniz için çalışmıyor. ets2mp.com adresine kayıt olun ve oradan son sürümü indirin. Hesap güvenliğiniz için bundan sonraki güncellemeri de ets2mp.com adresinden takip edin.

8. saffet272

saffet272

30
    10
    4
    35
    TruckersMP Profili
    sadece bir konuyu atlamısım beta kısmını ayarlamamısım sızın attıgınız lınkde gordum onu tesekkur ederım oyle deneyıp bakıcam

dediginiz gibi yaptım sımdıkı hatası calısmayı durdurdu

hepsini dediginiz gibi yaptım o lınkde verdıgınız gıb kurdum sımdıkı hata

'' unsuported game version detected ! to play ets2mp you need have ets2 1.10.1.s steam diyor sımdı masa ustundekı multıplayerdan acınca bu hata gelıyor ama bana vermıs oldugunuz resımdekı versıyonu yukledım nasıl bırbırlerıyle uyusmuyorlar

bu hatayı alıyorum 1. tamam dıyınce
    https://forum.truckersmp.com//index...n-problems-please-read-before-posting/#uvd110
    bu siteye yonlendırıyor

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Kasım 2015
  9. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    @saffet272 Desteklenen Oyun Sürümü: 1.21.1s

10. saffet272

saffet272