1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Bilgi Overwolf Programı Nedir ?

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Berkay tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Berkay

Berkay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

28
    308
    315
    155
    DAF

Overwolf oyun tutkunlarına yönelik bir program. Bu program sayesinde oyun esnasında sosyal ağlarda mesajlaşabilir oyun içerisinde fotoğraf ve video çekebilir müzik dinleyip onları yönetebilir ve Teamspeak programını kullanabilirsiniz. Hatta programın kendi tarayıcısıyla internete bile girebiliyorsunuz ve bütün bunları oyun içerisinde çok rahat şekilde yapabiliyorsunuz.

Aslında yapabilecekleri bu kadarla sınırlı değil işinize yarayacak bir çok app’de appstore bölümünde mevcut indirip kurabiliyorsunuz. Örneğin bir gmail hesabınızmı var hemen programın appstore kısmını açıp gmaillerinizi kontrol edeceğiniz bir app kurabiliyorsunuz.

Programı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Programın desteklediği oyunları görmek içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Programın iki tane tanıtım videosu mevcut birisi programın kendisini anlatan diğeride Teamspeak widget ile ilgili aşağıda izleyebilirsiniz.

Kurulum

Program Tanıtım Videosu

Teamspeak Widget Tanıtım Videosu

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Ağustos 2015
  2. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Çok aşırı derecede kullanışlı bir program herkesin indirmesini tavsiye ederim :)

3. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler,bugün kurdum bende, konvoyda denicez artık :)

AhmetArkboa44 ve Sazulveli Ümit bunu beğendi.
  4. Ekincan

Ekincan
    Plaka

26
    175
    243
    240
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Warface isimli oyunumda mouse işaretimin gözükmemesine sebep oluyor. O yüzden kullanmıyorum.

5. Justic

Justic
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    5
    5
    20
    Eyvallah güzel bilgi, kullanıyorum ben şahsen gayet işe yarar bir program.

6. okuyanf61

okuyanf61
    Plaka

10
    1
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    bende bazen ets ye girdiğimde çalışmıyor. nedeni ne olabilir acaba?

7. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    Teamspeak3 programında üstte "Tools" seçeneği var, o seçenekden "Start Overwolf"u seçmeyi deneyin.
    Altıntı @Alper34

AhmetArkboa44 ve DarkBlueRZ bunu beğendi.
  8. Emre

Emre
    Plaka

225
    110
    160
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    Overwolf'da sürekli bu hatayla karşılaşıyorum çözümünü bilen var mı acaba version ile mi alakalı? Control plug-in de etkin. @EmreBozkurt Abi bir bilgin var mı?

Son düzenleme: 22 Aralık 2015
  9. Scarface34

Scarface34
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Tam Overwolfta TS'e hakim değilim fakat anladığım kadarıyla TS sürümün güncel değil ya da desteklenmeyen bir sürümde. Orada dediği "...3.0.12 ve üstü bir sürüm kurarsan sorun sanırım çözülebilir. Birde TS3 kontrol eklentisi varmış onu etkinleştirip TS3'ü yeniden başlatmanı önermiş. Burada kasdettiği eklenti Overwolf üzerindedir herhalde.

10. avarel

avarel

34
    17
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    abi bende inidirdim overwolf programını isimler 1 defa felan oyunda çıktı sonra resimdeki gibi çalışmıyor diyor neden acaba

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Ocak 2016