1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Overwolf ile ilgili sıkıntı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mulfucer tarafından 29 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. mulfucer

mulfucer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    10
    0
    35
    Arkadaşlar ben bulunduğum lojistik ile TS adresinde konuşurken Overwolf ile sol üstte konuşanların mikrofonu açık olan kişilerin isimlerini görmek istiyorum, Overwolf'u kurdum ancak Ctrl + Tab ile Overwolf'un Dok menüsünü açtığımda Video çekme ve Tarayıcı tuşları bulunmuyor ve TS'de konuşanların isimleri gözükmüyor. Windows 8.1

2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sol tarafta açılan yuvarlak pencerede ts eklentisi olması lazım. On off gibi bir şey yazıyordu.
    Video çekme yoksa tekrar yükle, bildiklerim öyle çözdü.

3. BulleTradek

BulleTradek
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    emre abi anlatmış bi bak istersen

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Mart 2016
  4. mulfucer

mulfucer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    10
    0
    35
    Aynen dostum eskiden hani o 1:00 dakikada gösterdiği yerdeki her şey açık hatta aşağıda ekranın neresinde gösterileceğide gözüküyor ancak ben son sürüm Overwolf kullanıyorum onda o kısımlar yok sıkıntı orada başlıyor birazcıkta.

Dostum evet kaldırdım yükledim video ve tarayıcı geldi. O kısımda TS eklentisi yok ancak TS'den Overwolf işaretine basarsam TS yeri açılıyor, oradan Uyarılar kısmına gelip kapatıp açmama rağmen olmadı.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Mart 2016