1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Offline kalma sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Saian SS tarafından 2 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Saian SS

Saian SS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    1
    0
    35
    Günaydınlar, hepinizin kandili mübarek olsun, oyuna giriş yapıyorum yani kurulum konusundaki bütün işlemleri yapıp karakter seçme/oluşturma bölümüne geliyorum., sağ tarafta profili world of trucks a bağla yazıyor ona tıklıcak mıyım ki, ona tıklamadığımda sağ tarafta karakter bilgileri vardır ya, orda çevrimiçi durum:bağlanmadı gibi bişey yazıyordu, oyuna girincede offline kalıyorum güvenlik duvarı, virüs programlarını kapattım, steamde profil herkese açık, acaba nerde yanlış yapıyorum? birde o profili world of trucks a bağla seçeneğine tıklamalımıyım, şimdiden yardım eden herkese teşekkürler

2. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    World of trucks seçeneği isteğe bağlı, multiplayer moduyla alakası yok. Diğer sunuculara bağlanmayı denedin mi?

3. KickOuThepicMF

KickOuThepicMF
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    2
    0
    0
    hocam aynı sorun bendede var ben oyuna gırıyorum offlıne yazıyor ust kosede hep oyun satın alındı orjınal oyun var elımde neden acaba offlıne kalıyoz ?

4. seyfulislam

seyfulislam
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    75
    10
    85
    Renault
    TruckersMP Profili
    senini kandilinde mübarek olsun kardeş. World of trucks o isteğe bağlı bir ona tıklaman için o siteye üye olmalısın. Direk offline misin sol altta kırmızı yazılar yazmıyor mu.

5. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Sunucuda sorun var yine büyük ihtimal, bendede bağlanmadı.

6. KickOuThepicMF

KickOuThepicMF
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    2
    0
    0
    oyun ındırıme gırınce alalım dedık halıyle herkez yuklendıyse sunucularda sıkıntı olmus olabılır neyse aksam denıyelım bırde :)