1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Norton Security with Backup 340 Günlük Lisans Çekilişi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 9 Mart 2016 başlatılmıştır.

Norton Security with Backup 340 günlük lisans çekilişine katılmak istiyor musunuz?

1. Evet

18 oy
    51,4%
  2. Hayır

17 oy
    48,6%
  1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Norton Security with Backup 340 Günlük Lisans Çekilişi

Çekiliş için gerekli şartlar;

• Yotube sayfamıza abone olmanız gerekmektedir. ( https://www.youtube.com/channel/UCuCCmmqMNPvVJ5434L0tTiw )

• Facebook sayfamızı beğenmeniz gerekmektedir. ( https://www.facebook.com/globalcargoTR/?ref=hl )

• Yotube ve Facebook sayfamızı beğeneniz mecburidir. Her ikisinden bir tanesini beğenmez iseniz kazansanız bile hakkınız iptal olur.

• Her katılımcı bir kere katılım sağlayabilirler. Birden fazla katılım kabul edilmeyecektir.

• Lisans hakkı kazanan kişiler özel mesaj atarak tarafıma ulaşılması gerekmektedir. Özelden ulaşmayan kişiler kazanmış olsalar dahi linsans hakkı elde edemezler.

• Çekiliş çekiliş sitesi üzerinden yapılacaktır. Her katılımcıya bir çekiliş numarası verilecektir.

• Lisans hakkı kazanan kişiler özel mesaj ile bana ulaştıklarında Norton Security with Backup tarafımca uzaktan bağlantı yönetimi ile kurulacaktır.

• Kazanmış olduğunuz lisansınızı akıllı telefonuz da veya bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

• Linsans hakkı kazana kişiler özel mesajdan lisansı gönder ben kurarım gibi taleplerde bulunamazlar.

• Lisans kazanan şanslı 2 kişi 340 gün boyunca Norton Security with Backup ücretsiz kullanma hakkına sahip olacaklardır.

• Norton Security with Backup linsansı kazanan kişilere kullanımı hakkında kısaca bilgi kurulum esnasında verilecektir. Onunda dışında farklı bir istekler için destek verilmez.

• Lisansı kazanan kişiler kendi kullandıkları lisansları başka hiç bir kimse ile paylaşamazlar. Paylaşmaları dahilinde kazanmış oldukları lisanları tarafımca takip edilecektir ve kazandıkları lisans hakları tarafımca iptal edilecektir.

• Çekiliş süresi 2 gündür. 2. günün akşam 8 de sonuçlar açıklanacaktır.

• Linsans hakkı kazananlar bu sayfadan asil ve yedek olmak üzere çekilişin bittiği günün akşam 8 de paylaşılacaktır.

• Çekiliş videosu ayırca bu sayfadan yayımlanacaktır.

• Bu şartları okuyup kabul eden her kişi linsans kazanma hakkına sahip olan kişilerdir.

Notlar:
    Verilecek lisanslar tarafımca satın alınmış olup, elimde fazla bulunması sebebiyle çekiliş ile verilmektedir.

Ayrıca katılım sağlayan kişiler forumun alt kısımından katılım sağladıklarına dair yazı yazarlar ise kimlerin katılım sağladığını daha iyi anlayabilirim.

Katılım sağlayan herkese başarılar dilerim.

Taklaci05 katılım no: 01

emrekoca2003 katılım no: 02

DayleFusion_TR katılım no: 03

MelihRS katılım no: 04

Espera katılım no: 05

Son düzenleme: 9 Mart 2016
    emrekoca2003 bunu beğendi.
  2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    İlk katılan benim galiba :D valla okadar çekilişe katıldım hiç bişe çıkmadı bakalım bu çıkıcakmı :D

emrekoca2003 bunu beğendi.
  3. Emre K

Emre K
    Plaka

20
    786
    89
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Facebook sayfasını beğendim youtube sayfasına abone oldum

4. DayleFusion_TR

DayleFusion_TR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    184
    65
    100
    DAF
    TruckersMP Profili
    Katıldım. İnşallah çıkar :D

5. TigerVolt

TigerVolt
    Plaka

292
    274
    200
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Meraktan hayır oy atanlar :D:D

AhmetF bunu beğendi.
  6. BulleTradek

BulleTradek
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    İnşallah hak eden kişiye gider

7. Espera

Espera
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    110
    57
    75
    TruckersMP Profili
    hadi katılalım bari hayırlısı olsun

8. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kardeşim sen katıldın mı?

9. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Bir sorum olacak; kazananların lisansları kendi isim soyisimlerine mi tanımlanacak? Eğer öyle yapılacaksa başkasına tanımlanmış bir lisansı siz nasıl iptal edeceksiniz.

10. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hayır kardeşim. Lisanslar benim adıma tanımlı. Fazladan lisanslar olduğundan lisansları kullanacak cihazım olmadığından dolayı, boşa gitmesin diye hediye ediyorum.

DarkBlueRZ bunu beğendi.