1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ne farkı var

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Emre K tarafından 4 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Emre K

Emre K
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

20
    786
    89
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    merhaba arkadaşlar key ararken gta 5 için bir rockstar key birde steam key gördüm (rockstar biraz daha ucuz )yan aralarında ne fark var rockstar ile steam keyin

2. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aralarında fark yok. Sadece güven söz konusu olduğu için millet diğer satış sitelerini ve steam'ı tercih ediyor.
    (12:23) Edit : ( Bu benim düşüncem, diğerlerinin düşüncesi nedir bilemem. )

3. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Birisi Steam üzerinden aktif edilebilirken diğeri sadece rockstar games social club üzerinden aktif edilebilir.
    Yani Steam Key alırsan, steam ve rockstar games social club üzerinden aktif olur.
    Sadece rockstar games social club alırsan sadece rockstar games social club üzerinden aktif olur.
    Steamden almanın avantajı arkadaşların görür, hesabında olur, kolay basit girersin hızlıca steam üzerinden oyunlarına erişebildiğin gibi. Tek platformda steam üzerinden kullanmış olursun.

4. Emre K

Emre K
    Plaka

20
    786
    89
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Sizce hangisi daha iyi

5. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İki oyunda aynı farkı yok aynı oyunu oynarsın. Steamden alırsan arkadaşların görür, steam hesabında olur, rockstardan alırsan rockstardaki arkadaşların görür. Ben steamden almıştım, çünkü steamde her oyunum 20-30tl daha verip steamden almak daha mantıklı

emrekoca2003 bunu beğendi.
  6. Emre K

Emre K
    Plaka

20
    786
    89
    105
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Tamam zamanınızı bana ayırdığımız için teşekkürler