1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Multiplayer'da ne kadar temiz sürsemde para alamıyorum

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve HarryPotter tarafından 27 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HarryPotter

HarryPotter
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    2
    1
    0
    Arkadaşlar multiplayerda 14000$ lık işe gidiyorum temiz temiz hızlı hızlı dorseyi bırakıyorum bana 150 saat gecikme cezası diyip bütün parayı tpyi alıyo hiçbirsey kazanamıyorum ne yapmam lazım?

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Kendi çekicinizi aldığınızda gecikme hatası almazsınız. Ayrıca işi aldıktan sonra multiplayera çık-gir yaptığınızda zaman geçmiş olacağından gecikme hatası verir.

HarryPotter ve Görkem Kerem bunu beğendi.
  3. AmcaBey

AmcaBey

37
    17
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Ama artık word of trucs ile bu sorun ortadan kalkıyor

4. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @HarryPotter,

Multiplayer'da zaman sorunu mevcut, bunun önüne geçilmesi için profil dosyanızı yeniden kurmanız gerekmekte,

1. Belgelerim'de bulunan " Euro Truck Simulator 2 " Dosyalarımızı silelim,
    2. Oyun Ön Bütünlüğü doğrulaması yapalım, " Oyun Ön Bütünlüğü doğrulaması nedir&nasıl yapılır? " Oyun ön bütünlüğü doğrulaması kısaca; Euro Truck Simulator 2'i indirme esnasında, internet bağlantınız aniden kopmuş veya geri bağlanmış olabilir, bu esnada haliylen oyun dosyalarınız zarar görmüş ve bozulmuş olacak değilmi? İşte biz bu aşamada oyunu silmeden, " Oyun Ön Bütünlüğü " doğrulaması yaparak, kaybettiğimiz bozuk dosyalarımızı ufak bir güncelleme ile geri getireceğiz, Peki " Oyun Ön bütünlüğü doğrulaması " nasıl yapılır?, Steam > Kütüphane, > Euro Truck Simulator 2 > Sağ Tıklama_Özellikler, > Yerel Dosyalar > Oyun Ön bütünlüğü doğrula basıyoruz daha sonra " Kapat " seçeneğine basın oyununuz küçük bir güncelleme alacak, ardından oyun tekrar girin,
    3. Bu adımda yeni bir profil dosyası oluşturmamız gerekiyor sorunumuzun ortadan kalkması için eğer " Para Hilesi " ve " Level Hilesi " Nasıl yapılır bilmiyorsanız, Youtubeden anlatımını bulmuştum bunu size aşağıda paylaşmış bulunmaktayım,

Para Hilesi nasıl yapılır?

Level Hilesi nasıl yapılır?

5. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Evet bu da bir çözüm olabilir, fakat henüz WOT işlerini multiplayerda deneme fırsatım olmadı :)

6. HarryPotter

HarryPotter
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    2
    1
    0
    Çok teşekkürler hallettim :)

DarkBlueRZ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.