1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Multiplayer versiyon sorunu.

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve WatWall tarafından 7 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. WatWall

WatWall
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    13
    0
    35
    Öncelikle herkese merhaba. Forumda yeniyim, hatalarım olabilir.

Oyunum orjinal. Steam üzerinden satın aldım. Sorunum şu : Ben oyunu aldığım ilk günden multiplayer setupunu ets2mp.com ' dan yüklemiştim. Yaklaşık 1-2 ay önce. Fakat okullardan dolayı mp'yi kurmamıştım ve oyunu oynamamıştım. Bu gün aynı setupdan mp'yi kurduğumda versiyon hatası veriyor. 0.12s gibi bi sürüm diyor. Hangi sürümü istediğini tam hatırlamıyorum ama 0.12 yazan bişeydi. Ve benim oyunum günceldi. Belki de bende sorun vardır diye internet sitesine girdim baktım ve gerekli sürüm : 1.15s ' e benzer bi sürümdü. ( Dediğim gibi sürümleri tam olarak hatırlamıyorum yanlış olabilir ama son sayılarını bildiğime eminim. ) Son olarak tekrardan ets2mp.com sitesinden indireyim dedim mp'yi fakat " Steam hesabınızda ets2mp hesabı bulundu. " gibi bir hata alıyorum ve yükliyemiyorum. Nasıl mp son sürümü yükliyebilirim ? Lütfen acil yardım.

2. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
  3. WatWall

WatWall

27
    13
    0
    35
    Ben de ordan indirmeye çalışıyordum zaten. Kayıt ol dediğimde sadece Steam ile giriş yap çıkıyor ve basınca da bu steam hesabında ets2mp hesabı bulundu gibi bir hata alıyorum.
    Bir de arkadaştan istemiştim multiplayer setupunu. Ama dediler ki dışarıdan yüklemelerde hesap kapatılıyomuş diye. Doğru mu bu ? Doğru değilse arkadaşın upload ettiğini indireyim.

4. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    onu bilemiyorum tekrardan bi konu açıp sor bakalım upload edilir mi die

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.