1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Multiplayer girişinde sorun

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Hellcat tarafından 13 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Hellcat

Hellcat
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    3
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Merhaba multiplayer a giriş yaparken e-mailimi yazmak için ''@'' işaretini yapamıyorum OpenGL , Directx ve diğer seçenekte de aynı sorunu yaşıyorum ne yapmalıyım ?

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba,

Oyun içerisinde @ işareti yabancı karakterlere girdiği için @ işareti yazılmıyor fakat biz bunu böyle çözümlüyoruz, bir yere @ yazıyoruz daha sonra kopyalıyoruz @ işaretini oyun içerisine gelip CTRL+V diyerek yapıştırıyoruz, ve sende öyle yapmalısın, başka çözüm yolu yok.

3. Hellcat

Hellcat

29
    3
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler bu sorunu çözdüm fakat şimdide hatalı e-mail yada şifre uyarısı veriyor. Kullanıcı hesabı oluştur dediğimde ise ets2mp nin sayfasına yönlendiriyor ve orada zaten kayıtlıyım ve bilgilerim de doğru bunun bir çözümü var mı acaba ? Ayrıca şifre sıfırlamak istediğimde hesabımın sağ üst köşede açık olmasına rağmen şifre sıfırlamak için oturum açmak gerekir yazısı bulunuyor .

4. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba,

Şifrenizi eğer kopyala yapıştır yapıyorsanız bu hatayı alıyorsunuz, veya bir çift hesabınız var demektir.

5. Hellcat

Hellcat

29
    3
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler sorunu çözdüm .

CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.