1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü MP'yi emanet edilen Türk Admine Bakın!

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve gokuG4L tarafından 19 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TUNANKA

TUNANKA
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

616
    2.143
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yeni çıktığında crackli vardı ama troller veya banlananlar steam nick değiştirerek devam ediyorlardı. Bugün rotterdama doğru teslimat götürüyordum 170km kalmıştı virajlar yollar gidiyor tırlarda dolu ben kendi şeridimde dümdüz gidiyorum hiç sapmadan ai araç gibi adam bi baktım 1338 report diyor bide reportlamış bi baktım tab'a basıp admin gözüküyor metre olarak 89xx.xxx m ilerde gözüküyor tırı parkedip serbest kamerayla geziyorlar ya bi baktım beni izliyor bende iyice şaşırdım çektim emniyet şeridine, video kaydediyorum her oynadığımda bi baktım aynı ikimizde hiç sapmadan şeridimizde gidiyoruz şimdi buna ne desen boş admin orda beni banlasaydı nolcakdı hakkıma gircekti müsait olduğumdada video'nun orasını paylaşırım.

2. BatuTR0661

BatuTR0661
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

538
    1.094
    230
    Dua et admin gene yumuşak davranmış. Yukarıda arkadaşların belirttiği gibi ceza alan hesabın yerine yeni hesap açmak perma ban sebebi. Birdaha böyle birşey olursa seni yabancı admin değil Türk admin bile kurtaramaz permadan.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.