1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü MP Park etme sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Noble Fish tarafından 28 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Noble Fish

Noble Fish
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    12
    3
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar ben ne zaman aracımı park edip oyundan çıksam bir sonraki oyuna girişimde garajımdan başlatıyor.Mesela Frankfurt'tayım ben Zurich'e gidiyorum oraya park edip oyundan çıkıyorum ancak tekrar Frankfurt'tan başlatıyor.Yardım edebilirmisiniz?

2. Adem Atakan

Adem Atakan

27
    44
    15
    80
    DAF
    TruckersMP Profili
    Belgerimden profilinizin olduğu dosyaya giriniz ve "config" isimli dosyayı not defteri ile açınız. "uset g_force_economy_reset" olan kısmı "0" yapınız fakat işin gözüküp gözükmeme gibi sorunu olabilir.

3. Noble Fish

Noble Fish

25
    12
    3
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Evet o 1'de 0 olunca gözükmüyor yükler peki 0'a alınca park etme sorunu ortadan kalkıyor mu?

4. Adem Atakan

Adem Atakan

27
    44
    15
    80
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ortadan kalkıyor. Eğer yükleri göremezseniz forum üzerinde bununla ilgili bir sürü konular var. Yardımcı oluruz.

5. Noble Fish

Noble Fish

25
    12
    3
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Teşekkürler Adem.

Adem Atakan bunu beğendi.
Konu Durumu: