1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü MP ETS 2 İNDİREMİYORUM

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve thundereblue tarafından 20 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. thundereblue

thundereblue
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

44
    32
    6
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba kolay gelsin herkese şimdiden teşekkür .

Oyunu dün gece steam den aldım şu en büyük paket olanını neyse mp oynamak için bayağı uğraştım WOT isimli siteye üye olmaya çalıştım steam le neyse bakarken siteyi buldum ve sitede bulunan http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-kurulum-rehberi.114/ bu link yardımı ile başladım adımları tek tek yaptım ancak 175,98 MB lik indirmeyi çok yavaş yapıyor üç kerede hata verdi başa dönüyor ama yine aynı oluyor ve indirme çok çok kötü MP için başka bir link varmı yardım ederseniz sevinirim inşallah online olmayı başarırsam aranıza katılacağım teşekkürler

2. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
  3. thundereblue

thundereblue
    Plaka

44
    32
    6
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    hemen tekrar deniyorum teşekkür

4. thundereblue

thundereblue
    Plaka

44
    32
    6
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kardeşim o iş oldu tamam kusura bakma hemen daldım oyuna teşekkürü unuttuk ... birde bu chat ne bılıyım oyun içi ögeleri çözersem tamam hakikaten oyun içi chat nasıl bizim millet nerede

Türkler hangi sunucuda ??

5. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    sorun yok dostum sorunu cözdüysen chat isine gelince y bastında cevrende olanlarla sohbet ediyosun ama bildim sürekli msj gecici ban yiyebilyosun cok fazla yazı yamıycan genelde insanlar sehir içlerinde cok oluyo kendi arkadaslrın veya ekip varsa skype yada teamspeakdan konusuyosun...

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.