1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü MP Dorse Sorunu ve Game Crashed Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve BrKGnR tarafından 19 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. BrKGnR

BrKGnR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    18
    6
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar oyunla ilgili iki adet sıkıntım var. Bunlardan birincisi başıma çoğu kez geldi dorseyi aldıktan sonra yüklemeye gittiğimde dorse ters duruyor (sürekli olan bir şey değil bazen oluyor.). İkinci sorunum da oyunda ara ara Game Crashed - FATAL ERROR diye bir hata alıyorum. Bunlarla ilgili çözüm nedir acaba?

Dorse ile İlgili Sorun:

Game Crashed Sorunu:

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. BrKGnR

BrKGnR

34
    18
    6
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu arada ilk defa forumda konu açtım. Eğer yanlış yaptığım veya yasak bir şey yaptıysam kusura bakmayın...

3. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    Dorsenin ters dönme nedeni bir başka oyuncuyla aynı anda yükü almanızdır, dorsenin durduğu noktada yükler aynı anda spawn olunca birisi bug'a girip devriliyor, aynı tarz yük alırsanız dorse kaybolup iptal oluyor.

Fatal error ise yine oyundan kaynaklı, tam manasıyla çözülemedi yalnız 5 dakika gibi kısa aralıklarla alıyorsanız driver kaynaklı vs sorunlardan dolayı olabilir.

4. BrKGnR

BrKGnR

34
    18
    6
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu dorsenin bu şekilde olmasının cezasını biz çekiyoruz ama. O resimdeki dorseyi iptal etmek zorunda kaldım olan bizim paraya oldu. Ayrıca biraz önce oyunda tam 900 km yol katedip 60.000 Euro' luk dorseyi teslim ettim fakat bana hasarlı dedi ve hiç bir şey vermedi. Ne para ne başka bişi! Hasar da en fazla varsa %5-10 arasıydı tam bakmadım ama yani hasar yoktu. Oyun iyice ayarını kaçırmaya başladı.

Crashed sorunu da her 5 dk değil de 15-20 dk bir olmaya başladı. Oyun son güncellemeden sonra tamamen sorun çıkardı bende. Son güncellemeyi yükledikten sonra oyunu açtım oynadım kaydettim fakat ertesi gün kayıtlı oyun açılmadı. Tekrar eski sürüme aldım. Bu kez de oyunda olmasına rağmen High Cargo Pack DLC sini görmüyor. Tamponu çizgili skinler vardı onlar da yok olmuş yani hiç bir anlam veremedim. Bir şeyler yapalım derken iyice berbat etmeye başladılar. Evet son gelen güncelleme çok güzel oyuna bambaşka hava katmış ama ortaya da başka başka sorunlar çıkmaya başladı.