1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Modlar Hakkında Bir Soru

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve dukalonce tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. dukalonce

dukalonce
    Kayıtlı Kullanıcı

18
    0
    0
    arkadaşlar merhaba

bu güne kadar bu oyunu hep orjinal olarak oynadım ve asla mod veya para hilesi vs kullanmadım. ancak modlar ile alakalı bir sorum var. 1.16 beta (64bit) sürüm (steam vers) kullanıyorum. hız sınırı kaldırma ve ağır tonajlı yük modlarını merak ediyorum. bu modları kullanmak istesem ve bu modlar ile oyunu herhangi bir noktada save etsem, versiyon değiştiğinde bu modların varlığı sorun çıkarır mı? veya herhangi bir noktada bu modları kullanmak istemesem ve kaldırsam, modlar aktif iken aldığım saveler herhangi bir sorun yaşar mıyım? ilgilenenlere şimdiden teşekkür ederim. saygı ve selamlarımla

2. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    Hız sınırını kaldırmak için moda gerek yok, ayarlardan hız sınırı seçeneğini kapatman yeterli, modlara gelince genellikle yük modlarında versiyon sorun çıkarmıyor, modu kullandın oyun.1,17 oldu mod uymadı diyelim, oyun hata verecek modu kaldırınca eski haline dönecektir, modu istemediğin zaman kaldırınca iş otomatik olarak iptal olur garaja çekilir devam edersin.

3. BuSt3d

BuSt3d
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

30
    12
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    benım bır kez save gıtmıstı

4. Boucher

Boucher
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

32
    10
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Yeni sürümde modlar genellikle çalışmaz ama , ses modları falan çalışır. Yeni sürüme geçince modu kaldırırsan aynı yerde aynı şekilde fakat oyunun orjinal bir aracıyla devam edebilirsin.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.