1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Micrasoft Flight Simulator X

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve hmos12 tarafından 24 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. LastPlayer

LastPlayer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

496
    134
    140
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Arkadaş sağolsun amerikayamı biryere gitti işte oradan bana çok istediğim oyunu hediye getirdi
    Kutudan bunlar çıktı .
    Birde şuan pcde takılı disk bir var bunları kurdum geçen ancak oyun ispanyolca buna bir çözüm bulabilir miyiz
    türkçe istemiyorum ingilizce bile olsa yeter

Arkadaşlar birde bunu nasıl multi oynayabilirim

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Ağustos 2016
  2. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Oyunun CD keyini steama okut. 2 tane key var bitanesi tutuyodu. Yok ben steamsız oynicam diyosan diskleri sırayla takıp kuracan. Aktivasyon için key istiyo keyi yazıyosun sonrasında multi açılır zaten. Gamespy kapandığı için lana basıyosun istediğin ismi yazıyon ardından connect directlyden ip yazıyosun. İnternette bisürü server bulursun zaten. İyi eğlenceler.

Edit: Neden ispanyolca onu da bilmiyorum açıkçası :D Steamdamdan kur en iyisi.

3. LastPlayer

LastPlayer
    Plaka

496
    134
    140
    Mercedes
    TruckersMP Profili
  4. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Elindeki deluxe edition değilmi? Yoksa ben mi yanlış gördüm acaba :D

5. LastPlayer

LastPlayer
    Plaka

496
    134
    140
    Mercedes
    TruckersMP Profili
  6. makinistfanlari

makinistfanlari
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    O halde oyunu steama okut derim ekstradan F18 geliyor ve sunucuları daha rahat bulursun server seçme ekranı var.

7. lordkingros

lordkingros

39
    15
    4
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba

öncelikle flight simulator ortamına hoşgeldin bu elindeki cdler orjinal olsa gerek temiz bır kurulum yap ve cd key gır uç ama unutma Oyun değil asla Simulator'dur.Multı oynamak derken diğer arkadaslarınla IP gırerek uçabilirsin ve VATSİM ve İVAO ortamında kuralları öğrendikten sonra çok rahat bir şekilde uçarsin ayrıca bır Sanal havayolu şirketine katıl ve gerçekçiliği yakala derim Kırımsız Uçuşlar olsun.

Hasan55 bunu beğendi.