1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Merhaba.. Kendimi taktim etmek istedim.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve OSCARLIKADAM tarafından 4 Aralık 2016 başlatılmıştır.

1. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hoşgeldin. Görüldüğü üzere ilk sorunun cevabını fazlasıyla aldın. Donanımın destekliyorsa belleği 4 GB'a yükseltip 64 bir kurulumu yapabilirsin. İkinci soruna karşılık bütçen varsa İskandinavya DLC'si ve pazartesi çıkacak olan Fransa DLC'si tavsiye ederim. Son soruna gelecek olursak online işlerde yaptığın teslimat verileri kaydediliyor, WOT üzerinde profilinde saklanıyor, herkes için eşit şartlar var. Arada bir SCS kampanya yapıp online iş karşılığı DLC verebiliyor, takip etmekte yarar var. İyi forumlar...

Son düzenleme: 4 Aralık 2016
  2. Hanzo

Hanzo
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

271
    105
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    2GB ise maalesef 64bit kaldıramaz bilgisayar.

3. OSCARLIKADAM

OSCARLIKADAM
    Plaka

25
    6
    1
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Şimdi 64 bit yapamıyorum,online oynamıyorum tamam. Zaten online oynamayı da anlamış değilim konvoy falan illa ki bir eğlencesi oluyordur. Direksiyon setim var akşama kadar iş alıp duruyorum ben :D Sizler baya delisi olmuşsunuz tırların özelliği falan. Bir şey sorucam,orjinal oyunuma nasıl mod yüklerim yasal yoldan?

4. SakirtEscobar

SakirtEscobar
    Plaka

26
    184
    100
    100
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Mod yüklemek zaten yasal :D İnternetten mod bul, oyunun mod klasörüne at.Oyunun içinden aktifleştir.

http://mods.wotmp.com/

İnternette daha fazlasını da bulabilirsin.

5. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hoş geldin kardeşim kalıcı olman dileğiyle :)

Son düzenleme: 5 Aralık 2016
  6. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Yanlış bilgi, ben 2gb ram ile kullanıyorum oyunda ramin hepsini kullanmıyor, Windows ise boşta sadece %5-10 arası kullanıyor.

DesertEagle26 bunu beğendi.
  7. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hoşgeldin bir sıkıntın olursa konuya Tagleyebilirsin beni.

dgntnbl bunu beğendi.
  8. OttomanWolf-89

OttomanWolf-89
    Plaka

35
    453
    114
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ps3 de god of war 3 oynadınmı oynamış isen soruyorum ^^ oyunu ilk aldığımda hiç bir sıkıntı yoktu sonraki oynamalarımda trailer kısımlarında sinematik kısımlarda konuşmalarda takılma yapmaya başladı oynanışda hiç bir sıkıntı yoktu not:cd temiz diğer oyunlarımda sıkıntı yok

9. OSCARLIKADAM

OSCARLIKADAM
    Plaka

25
    6
    1
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Dostum god of war'ın 3 serisi de var ama bende oyunlar cdli değil HDD'de yüklü kırık ps3 kullanıyorum. Fifa17'de kasmalar oldu,fanı temizledim geçti çok şükür. Arada bir içini açıp temizlemekte fayda var sesi soluğu da gidiyor :D

Şuan format atmayı düşünmüyorum. Formatlık olunca bilgisayar 64 bit yapacağım bakalım ne sonuç verecek..

10. Hanzo

Hanzo
    Plaka

271
    105
    105
    Scania
    TruckersMP Profili
    2GB ramda 64 bit ve az Ram kullanımı ._. ... Nedense benim eski bilgisayarda 32 bitte ve boşta %50 kullanım oluyor. İlla konuya yorum yapmak için güzel bir cevap...

Ozan Ceylan bunu beğendi.