1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (SP) Man Lion's Coach - Bursaspor Takım Otobüsü

Konusu 'Eklentiler / Modlar (SP)' forumundadır ve Koray tarafından 30 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Koray

Koray
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

160
    141
    90
    Volvo
    Merhaba arkadaşlar, nihayet uzun süredir tamamlayamadığım Bursaspor Takım Otobüsü modunu sizlerle paylaşıyorum. Son sürümde denedim çalışıyor. 22 Kasım'da ilk olarak yayımladığım çalışmalardan sonra öyle böyle derken ancak bu zamana kadar tamamlama fırsatı bulabildim. Daha önce var olan bir skin tasarımı üzerine (Kamil Koç) değişikliklere giderek, bu aracı Bursaspor Takım Otobüsüne çevirdim. Skin değişiklikleri haricinde tüm yapım hakları aşağıda ki arkadaşlara aittir.

MAN Lion’s Coach
    "Emeği bulunan diğer kişiler"

Dış Kasa: Modeli: Furkan 239
    İç Kasa Temel: Furkan 239
    İç Parçalar Koltuk ve Tavanın Bazı Kısımları Dolap: Can SKMN
    Interior: SCS Software
    ETS 2Direksiyon: Metehan BİLAL
    Bazı İç Parçalar: Cenker Yalvaç Aran ve Emin Doğuş Güraksın < (Haulin Çeviri)
    ~
    Bursaspor Skini: Koray Bartowski [Koray]
    ~
    İlgili dosyaları Belgelerim / Euro Truck Simulator / Mod
    klasörüne atıp, oyun içerisinde aktif hale getiriniz.
    ~

İndirmek için tıklayınız.

~
    Not: Tekerlekte ufak kalma sorunu olabiliyor bu sebeple bu gözünüzü korkutmasın servis ayarlarından doğru tekerleği ayarladığınız da yeni attığım resimde ki gibi olacaktır. Harici tekerlek modlarını denesemde işe yaramadı. Ek olarak normal TIR'a dönmek istediğiniz de mutlaka modları devre dışı bırakın. İyi oyunlar dilerim.​

2. ESREFPASALI

ESREFPASALI

47
    4
    1
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    emeğine sağlık..

Koray bunu beğendi.
  3. RAMAZAN-23

RAMAZAN-23
    Plaka

106
    63
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    eline sağlık kardeş.emek vermişsin.gayet iyi olmuş.

Koray bunu beğendi.