1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Logitech Problem

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Shanthör tarafından 13 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. OrhanLine

OrhanLine
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    42
    36
    80
    DAF
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar herkese iyi akşamlar.Benim Logitech G25 marka direksiyonum var.Bununda "Logitech Game Software"diye beni illallah ettiren lanet bir programı var.Ben oyunlara göre buradan sertlik ve derecesini ayarlıyordum yine herzaman ki gibi.Aradan 5 dakika geçmedi "Live For Speed(LFS)" oyunundan ETS 2'ye geçicektim haliyle dereceyi 900'getirmem gerekiyor.Neyse programı açayım dedim açılmıyor.2 gündür ne yaptım ettim yok arkadaş hiç bir yerde bulamıyorum.Programı silip kurdum,sitesinden tekrar indirdim,sonuç program açılmıyor.Çözümünü biliyorsanız veya önerileriniz varsa yorum kısmına yazmanızı rica ediyorum.

Arkadaşlar lütfen bilen ya da yardımcı olabilecek varsa gerçekten ihtiyacım var boşa para vermiş gibi hissediyorum şu an kendimi :(

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Ocak 2016