1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Lenovo Ideapad 100 Öneri

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve ayyildiz1523 tarafından 4 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. ayyildiz1523

ayyildiz1523
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    45
    15
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar cümleten selamınaleyküm bi bilgisayar geldi şu an elime özelliklerini veriyorum ve nasıl iyi mi kötü mü yorumlarınızı bekliyorum
    Genel Özellikler
    Menşei Türkiye
    Garanti 24
    Renk Siyah
    Ağırlık 2.3 Kg
    İşlemci Özellikleri
    İşlemci Ön Bellek 3 MB
    İşlemci Markası IntelBilgi
    İşlemci Teknolojisi Core i5
    İşlemci Hızı 2.2 GHz Turbo ile 2.7 GHz
    İşlemci Numarası 5200U
    Ram Özellikleri
    RAM Kapasitesi 4 GB
    RAM Tipi DDR3
    Ekran Özellikleri
    Ekran Boyu 15.6 inch
    Ekran kartı
    Ekran Kartı Tipi Paylaşımsız
    Ekran Kartı Markası NVIDIA
    Ekran Kartı Hafızası 2 GB
    HDD Özellikleri
    Disk Kapasitesi 500 GBBilgi
    Disk Türü SATA
    Grafik Kart
    Ekran Kartı Chipseti GT920M
    Hafıza Bus Hızı
    Optik Sürücü DVD Super Multi
    Sensör
    Çözünürlük 1366 x 768
    Bağlantı Özellikleri
    USB 3.0 Var
    HDMI Var
    USB 2.0 Var
    İşletim Sistemi Windows 10

2. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    İyi günlerde kullan Ram dışında gerisi ideal
    Ets2 yi Full kalıte oynayabilirsin.

KadirhaNÖzer bunu beğendi.
  3. ayyildiz1523

ayyildiz1523
    Plaka

27
    45
    15
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    çok teşekkür ederim allah daha iyilerini nasip etsin inşallah hepimize bide abi şöyle bişey var ram i 8 e yükseltmek istiyorum oyun açısından sıkıntı çekermiyim hiç eğer mümkün olursa kaldırırsa 16 ya kadar yolu var yani ekran kartını da değişmek isterim ama zor bulunuyo

4. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    4 GB ram takviyesi yap , oyunlarda olsun programlarda olsun rahat rahat kullan.

5. ayyildiz1523

ayyildiz1523
    Plaka

27
    45
    15
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Mci61 yorumun tavsiyen için teşekkür ederim kardeşim zaten bende dediğini yapmayı düşünüyordum 8 e yükselticem eğer sıkıntı çıkmazsa kaldırırsa 16 ya kadar yükseltemeyi düşünüyorum. LIGHTOFGOD sana da teşekkür ederim kardeşim önerin için ama ben aratırmama göre sıkıntı çıkarmayacağını gördüm internete bi video da gördüm bi arkadaş 8 GB ram 2 GB ekran kartıyla gta5 ı son ayarların Bi tık altında ki ayarlarla donmadan kasmadan rahatça oynayabiliyordu ram takviyesi ile çözücem inşallah ram da olursa sıkıntı çıkarmaz diğer özellikler de ideal ve iyi Zaten yine de çok teşekkür ederim kardeşim yorumun için

LIGHTOFGOD bunu beğendi.
  6. spacefiles

spacefiles
    Plaka

39
    128
    50
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hayırlı olsun notebook özellikleri iyi günümüz oyunlarını medium high arası ayarlarda oynatabileceğini düşünüyorum işlemcisi intelin u serilerinden ultrabook yani daha mobilize olabilmek için daha az güç harcamaya odaklı bir işlemci keza ekran kartıda yeni güncel fakat oda gücü daha tasarruflu kullanmaya odaklanmış ekran çözünürlüğünün standart oluşundan oyunlardaki performans biraz daha yüksek olacaktır tabiki uygun mhzde bütceye göre 4 -8 ram takviyesi iyi olacak hatta mümkünse ssd disklerde faydalı oluyor .Ne kadar mobilizeye odaklanmış olsada oyunda oynanırkuvvet :)

7. ayyildiz1523

ayyildiz1523
    Plaka

27
    45
    15
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Spacefiles dediklerine harfiyen katılıyorum bende senin gibi düşünüyorum ram takviyesi ile çok güzel olacağını düşünüyorum. Ayrıca ssd yi de düşünüyorum bütçemiz yeterse

spacefiles bunu beğendi.