1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Laptop klavye

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve dogubaba tarafından 12 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. dogubaba

dogubaba
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    108
    108
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar lenovo z510 var bende. Sorun şu klavye birden çalışmamaya başladı. Pc kendi kendine kapanmaya oyun açınca oyunuda kapıyor. Her neyse format atayım düzelir dedim gene düzelmedi. Hiç bir şekilde yazı yazmıyor. Sadece g veya h harfine sürekli basıp diğer harflere basınca yazı yazıyor. Masaüstüne gelince g harfine basınca da bilgisayarı kapat seçeneği çıkıyor. Başına böyle olay gelen var mı ?

2. BulleTradek

BulleTradek
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benimde Lenovo G550 notebook var,genelde lenovolarda olan bir şey 10 yıldır 1 kere klavye değiştirdik oda abukbabuk şeyler çıkıyordu

3. dogubaba

dogubaba

29
    108
    108
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu benim 3.cü hardisk bide 3 kere değiştirdiler bide hddyi. Lenovo pişmanlıktır

4. BulleTradek

BulleTradek
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    adam gibi kullanırsan hiç pişmanlık değildir.Benim Lenovo G550 var 2009 da alındı sadece 3 kere format atıldı oda windows xp,windows 7,windows 10,bir keresinde bilgisayarı 2 metreden düşürdüm harddisk yandı başka bişey olmadı (çalışan bilgisayardı) Lenovo sağlam bilgisayarlar üretiyor,eğer yenilerinde sıkıntı yoksa...

5. dogubaba

dogubaba

29
    108
    108
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şans işi hocam biraz. Bu benim 3.cü laptobum. İlk laptopun modelini hatırlamıyorum onu hdd temin edemedikleri için değişim yaptılar. Gittim g710 aldım onda da fabrikasyon hatası vardı hdd ve ekran kartında. Bunuda değişim yapıp z510 aldım bununda 2 kere hdd değişimi yaptılar.