1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji laptop karşılaştırması

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve TR BOSS tarafından 8 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Hangi laptop daha iyidir ?

1. Dell İnspiron 7759

50,0%
  2. Monster Abra A5 V6.1.3

50,0%
  1. TR BOSS

TR BOSS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    19
    4
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Dell İnspiron 7759 mu daha iyidir yoksa Monster Abra A5 V6.1.3 mü

2. TayfunMkeml

TayfunMkeml
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

27
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
    Dell inspiron 7759 özellik açışından daha iyi ekran karti Gtx960m rami falan daha fazla zaten fiyat farkida var senin tercihin

3. endum55

endum55
    Plaka

26
    169
    69
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Dell tabii ki soru mu bu? Her şeyi geçtim malzeme kalitesi bile kendini belli ediyor Monster'ın.

4. TR MUSTAFACAN

TR MUSTAFACAN

21
    335
    38
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
  5. TR BOSS

TR BOSS

28
    19
    4
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    @TR MUSTAFACAN şimdi bende arada kaldım yani hangisini seçersem daha iyi olur bilemiyorum. Abimin laptop çok çabuk ısınıyor ve fps i yinede yüksek benim pc ısındığı gibi fps orta ayarlardayken 7-8 e düşüyor. Yani kısacası benim istediğim laptop en azından ets 2 yi, cs go yu , gta 4 ve gta ya benzer oyunları en azından orta ayarlarda kaldırsın ve fps i en azından 30-35 civarı olsun.

6. TayfunMkeml

TayfunMkeml

27
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
    Kardeşim sana diyorum ya ben Ekran Karti olarak Dell daha üste Gtx960M monsterda Gtx950M Dell in Özellieri daha iyi windows 10da var monater freedos

Bu bilgiaayarlarda fpsn cs de 100 e yakin olur etsde 40 falan ama akil var mantik var dell özellikleri daha iyi Monster e gore monsterin o modelini tercih etmiyorum

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 13 Haziran 2016
    emirkan_ksk bunu beğendi.
  7. TR BOSS

TR BOSS

28
    19
    4
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    tamam abi haklısını ama şimdi bir sürü sürümü var benim baktığım en düşüğüymüş. sendeki veya tavsiye ettiğinin sürümünü yazabilirmisin.

8. TayfunMkeml

TayfunMkeml

27
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
  9. TR MUSTAFACAN

TR MUSTAFACAN

21
    335
    38
    70
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Benim kullandigim bilgiseyari yani toshiba yuksek ve orta ayarlarda oynatiyo dell pismanliktir @emirkan_ksk 5 tane dizustu oyun bilgiseyari 3 tane masauatu oyun bilgisyari kullanmis birisi soyluyo unutma yani ben

10. endum55

endum55
    Plaka

26
    169
    69
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Dell pişmanlıktır diyenleri iplemeyin. İ7 6700HQ ve 4 GB GTX 960M ile Gta 5 ve türevi oyunları hiç zorlanmadan oynatır. 3 adet Dell eskiten bir kullanıcı olarak konuşuyorum.