1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Kulaklık Ucu

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve mhrhan tarafından 12 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. mhrhan

mhrhan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

220
    123
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    beyler cs oynuyordum arkadaşım beni çagırıken zıle bastı kulaklıkta takılıydı bı anda panıkle kalktım kulaklıgın ucu bılgısayarda kaldı ses hıc gelmıyor taktık verın lutfen

2. Mathiscrafter

Mathiscrafter
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

270
    250
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende de aynı sorun vardı. Bilgisayarcıya götürdüm, ucu çıkardılar ancak sorun çözülmedi. Jak girişini kullanamıyorum. Ben de usb ses kartı aldım gayet sorunsuz kullanıyorum. 60 ₺ civarı bir fiyata almıştım.

3. TayfunMkeml

TayfunMkeml

27
    284
    50
    75
    TruckersMP Profili
    10 15 ttlik ses karti al iki girisli kulkalik ve mikrofon kasanin arkasindaki jaklara tak

4. kalenderonur

kalenderonur
    Plaka

405
    361
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kulaklık girişinden 3.5mm jack çıkartılması lazım ki ses alabilesiniz.
    Bazı durumlarda jack yuvası bozulduğu için yine ses alamayabilirsiniz.
    O zaman usb veya pci ses kartı almanız gerekir.

5. Mathiscrafter

Mathiscrafter
    Plaka

270
    250
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Daha önceden 23 TL civarında fiyata usb ses kartı almıştım ancak pek hoşnut kalmamıştım seslerden sonrada kırıp atmıştım. :D

6. BulleTradek

BulleTradek
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Valla aynısının tıpkısı geçen sene oldu skype dan kimsenin sesi gelmiyordu jaka bir tane ince boru soktum düzeldi :D Çok sevinmiştim 100 tl den kurultuldum için bence onu dene ama bir internet kafeden ses kartı al

7. Seddoo

Seddoo
    Plaka

37
    652
    567
    185
    Volvo
    Başina gelenin çözümü bilgisayardan anlayan için kolay ama senin pek fazla anlamadiğini düşünüyorum, o yüzden Hiçççç bişiyi riske etme bilgisayarciya götür onlar düzeltir.. Yok ben risk alicam yaparim anlarim diyosan sök kasayi mikrofon ve kulaklik girişlerinin devre kartina bağli olduğu kismin arkasinda genelde tirnak kadar bi kapakcik olur onu dikkatli şekilde sök TERS şekilde içine bişiy yok mesela annelerin dikişte kullandiği Tıg gibi, Sert kürdan gibi veya İnce toplu igne gibi.. Biraz dikkatlice zorla ve çikar..

Ama dediğim gibi bu işlerden pek anlamayan biriysen götür PC onarim dükkanlarina onlar yapar.. Veyahut firsat bu firsat diyeceksin gidip bi tane kaliteli bi Dahili Ses karti alacaksin Miss gibi kullanacaksin.. Dinlediğin müzikte oynadiğin oyunda izlediğin filmde en azindan kat kat daha kaliteli bi ses alirsin.

8. avarel

avarel

34
    17
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    iğneyi ısıt jacka sok biraz bekle ve hızlıca çek çıkarırısn inş jack yuvası bozulmamıştır.

9. mhrhan

mhrhan
    Plaka

220
    123
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    o boruyu nerden buldun :D

10. BulleTradek

BulleTradek