1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü küçücük bir hatadan dolayı uyarısız 3 gün ban fazla değil mi?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve yasoing tarafından 9 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. yasoing

yasoing
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    3
    0
    0
    ne zamandır gelişmesini bekliyordum mp sisteminin sonunda gelişti tam oynayasım geldi ve bazı şerefsizler yüzünden ban yedim

bir arkadaş peşime takıldı sakaryalııı diye ve collision lu olan alana girip '' sen hele çık bak nasıl gömücem '' dedi

ve evet durduk yere sanki yol eşkiyası gibi. bende bekledim gitmedi dedim yapacak birşey yok çıktım ve nasıl olduysa tır yerin dibine girdi ekran simsiyah oldu, zaten adamı nasıl reportlayacağım bilmiyorum 10 dakika boyunca chatten yardım ne yapmalıyım diye yazdım ( oyundan çıkamam iş çıkmıyor economy_reset 1 yapmaktan sıkıldım. bende bastım küfürü ********** ekran siyah oldu , devamı çıkamıyorum falan işte

https://i.hizliresim.com/kL8Oy9.png görüntüde burada yani tamam haksızım anladım , ne olursa olsun yanlış
    3 gün fazla değil mi? bana yapılan haksızlık değil mi?

sadece bakmanızı istiyorum bi gene hayır derseniz 3 gün beklemeye razıyım

2. omer584

omer584
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Steam ID'ni kkontrol edemedim ama sanırım cezanı ben kesmiştim.

Sunucularımız "Sıfır-Küfür" hareketini desteklemektedir yani her ne sebepten veya durumdan dolayı olsun; küfür yasaktır.

Cezan yerinde. Ama gene de memnun değilsen ban itiraz sistemini kullanabilirsin.

yasoing bunu beğendi.
  3. yasoing

yasoing
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    3
    0
    0
    pekala anladım , sadece bir sorum olacak böyle hatalarda oyun içi uyarı veriyormusunuz peki? hatadan sonra herhangi bir bildirim falan?

4. omer584

omer584
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Hayır. Direkt ceza kesilir. Oyuncunun oyuna girdiği anda oyun kurallarını bildiği ve harfi harfine uyacağı esas alınır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.