1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Kimsenin Kimseye Haksız Yere İftira Atmasına Gerek Yok.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 10 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Öncelikle tüm ETS2MPTR ailesine saygılarımla,
    Dün aşkam herkesin yararına yaracağını düşünerek youtube video yüklerken, ping hatası almadan yükleme olayını anlattım. İsmini vermek istemediğim arkadaş anlattıklarımın yanlış bilgi olduğunu, Kendisi de aynı işlemi yaptığında ping hatası aldığını anlattı. Bu kısıma kadar herşey normal. Bazı sebeblerden hata almışta olabilir ya da yaşamış olduğu durum kullandığı internet'den v.s'den kaynaklı bir durum da olabilir. Gelipte bana bu adamın verdiği bilgi yanlış bilgi böyle adamların yaşamaya hakkı yok diyemezsin. Emeğe saygısı olmayan kişi olduğun belli. Ben o kadar uğraşıp bilgi paylaşımında bulunmuşum sen gelip önce teşekkür edip daha sonra verdiğin işlem işe yaramıyor sahtekarsın dersen, Ben'de sana adabını takın derim. Ayrıca inanmayan arkadaş içinde özel bir video çektim upload ediyorum. Upload bitince paylaştığım konunun içerisine özellikle ekleyeceğim.

Başka bir olay ise paylaştığım linklerle akalalıdır. Linkleri arkadaşımın açmış olduğu link kısaltma sitesi aracılığı ile veriyorum. Nedenine gelince link kısaltma sitesi üzerinden para kazandığımız için değildir. Sadece arkadaşımın ricasını kırmadığım için o şekilde paylaşıyorum. Ayrıca aykırı bir durum olmuş olsaydı yönetici arkadaşlar bana uyarıda bulunurdu. Herkes bir şeyleri söylüyor ama ucu nereye gidecek diye düşünmüyor.

ETS2MPTR ailesini seviyorum. Çünkü güzel bir site ve emek harcanıp bir yerlere gelmek, ve sitenize kullanıcı çekmek ve gelen kullanıcıyı elde tutmak öyle kolay işler değildir.

Üzücü sebebten dolayı şahsen o kişiye kzgınım ama, bu 3 - 5 kendini bilmez adam için de siteden gideceğim anlamınada gelmiyor ve bu sebeten dolayı kimsenin kimseye haksız yere iftira atmasına gerek yok.

Tüm ETS2MPTR Ailesine saygılarımla duyrulur...​

Cem​

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Mayıs 2015
    Tosunpasa, Shy Love, Maxstar ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Gereksiz mesajlar konudan kaldırıldı. @DH I İsmail, siteden 1 hafta uzaklaştırıldı.
    Yaşça küçük arkadaşlarımız mevcut, sonucunu bilmeden mesaj atıyor. Bu kadar kafana takmana gerek yok.

Tosunpasa ve erdemban bunu beğendi.
  3. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Abi boşver, yani bilirsin iyi bir şey yaptığında genelde olumsuz eleştiri yapma durumunda hissediyor bazıları. Hı tamam deyip geçeceksin bazı kişileri. Yani bir destek olalım,adam bir şey vermiş olmasa da anlattığı gibi olsun der insan. Sen bilgi paylaşımını eksik etme. ;)

4. Quadro

Quadro
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

238
    434
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu site konusunda çoğu konunun üzerine düştüğümü herkes bilir ve yönetici arkadaşlarım da tamamen onlara yardımcı olmak için bunları yaptığı ve bir beklentimin olmadığı konusunda hem fikirler. Ancak buna rağmen bana bile "yalaka" yakıştırmalarıyla, özel mesajlarla "tehditler" geliyor. Sonuçta her ortam da değişik insanlar vardır, olmaya da devam edecek. Eğer kafana takıp konu vesaire açarsan sen kaybedersin, sana tavsiyem hiç oralı olma. Cevap verip, polemiğe girersen onların istediğini yapmış olursun. Unutma; "Kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş"

Tosunpasa bunu beğendi.
  5. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    255
    399
    210
    Şimdi ben bu yorumu buraya neden yazdım, niçin yazdım, nasıl yazdım? Bunu izaha gerek yok, gördünüz tuşlara bastım, yazdım. ama yazmamış da olabilirim. yazmışsam yazmışımdır; yazmamışsam yazmamışımdır. görünen köy uzakta değildir. buraya bu yorumu yazdık da sonradan yazmadık mı dedik? bunlar bi takım uydurma laflardır. sahi ya ben bu yorumu buraya neden yazdım. kim yazdırdırdı lem bu yorumu bana ? Kemal Sunal :)
    ( Ortamı ısıtalım biraz :) )

EmreBozkurt ve Alper34 bunu beğendi.
  6. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.523
    502
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    bu cümleyi farklı tarzlarda mevzulara uydurulmuş biçimlerde görüyorum çeşitli yerlerde nerede görsem gülümsetiyor :) - Allah gani gani rahmet eylesin Kemal abeye abimize -- kardeş sende iyi oldu şey ettiğin yüzümüzü güldürdün sağolasın

EmreBozkurt ve Teyyare Nazo bunu beğendi.
  7. Charles

Charles
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
  8. Albos

Albos
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

40
    267
    166
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    boyle şeylere kafana takarsan ooo :) boş ver gec

9. Cemsnbc

Cemsnbc
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kafama taktığım için değil. böyle insanların yaptığı yanlış.

Tosunpasa bunu beğendi.