1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kamera 2'de karşındaki insan aniden yokuluyor son gelen güncellemede

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ismail tarafından 15 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar umarım konuyu yanlış yerde açmıyorumdur, yanlış yerde açtıysam eğer özür dilerim burası türk forumu olduğu için ingilizcem olmadığı için buraya açtım konuyu. Şimdi sizlere diyeceğim şudur, Aşağıdaki videoda daha detaylı sizler anlayacaksınız, daha önce açıldımı bilmiyorum ve farkında değilim zaten ben şu aşağıdaki sorunu yaşıyorum bu benden mi kaygılanıyor yoksa, sunucudan mı kaygılanıyor pek'de anlamış değilim. Tamam ping sorunum olsa anlarım ama ping sorunumda yok? Eğer bu sunucunun ve mp yapımcıların sorunu ise @Bomlife iletirmisin @omer584 veya sizleri etiketlediğim için üzgünüm ama yetkililersiniz diye düşündüm. Umarım sorun benlen alakalı değildir..

Kısa ve öz sorunumuza gelirsek : Şu şu dakikalarda göreceğiniz kamera'de karşımdaki adam aniden kayboluyor bir müddet sonra taa ilerimde doğuyor sonra karşı şeritten gelen adam aniden önüme çıkıyor sonra gene kayboluyor videoyu lütfen ve lütfen sonuna kadar izlemenizi istiyorum. herşey izleyince açıklıyor zaten.. Umarım bu konuyu açmamda sakınca veya, sorunum olduysa forum yetkilileri tarafından konum kaldırılabilir. Son gelen güncellemeden sonra bu sorunları yaşamaya başladım bende üşendiğimden anca yaptım, şimdiden iyi seyirler, umarım sorun çözülür..

720p izleyin :vaayy:

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 15 Ekim 2015
    Charles bunu beğendi.
  3. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Anlaşıldı, teşekkürler. Konu kilit olabilir, sorun sunucudan kaynaklanıyor zannetmiştim.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 15 Ekim 2015
    Alper34 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.