1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü kalabalık yer yok

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve FORTRESS tarafından 18 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. FORTRESS

FORTRESS
    Kayıtlı Kullanıcı

26
    1
    0
    0
    iyi gunler bısey sorcam ben bu oyunu almadan once hep videolarını izlerdim konvoy olsun ama yanlız otobanlar hep kalabalıktı heryerden bi oyuncu cıkıyordu bende oyunun bu yanını sevdım ve oyunu satın aldım multiplay oynuyorum ama o kdar kalablk değil otobanda az kişileri goruyorum acaba baska bi sunum felan mı var parayla alıncak kalabalık bi paketi felan mı var yardımcı olursanız sevinirim :)

2. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Oyunu, çok oyunculu olarak oynamamızı sağlayan bir moddur. Yani ETS2 oyununun yapımcısı SCS Software şirketinden bağımsız olarak geliştirilmeye devam edilen bir mod. Kalabalık paket diye bir şey yok.

Oyundaki en kalabalık bölge Hollanda 'dır diyebilirim. Kalabalık istiyorsan oralarda dolaşabilirsin. Veya bu forumda sürekli konvoy düzenleniyor onlara da katılabilirsin. Buradan diğer tüm konvoylar hakkında bilgi alabilirsin.

3. Quadro

Quadro
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

238
    434
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    O tamamen seninle alakalı. Haftasonları 19:00 / 22:00 arası Rotterdam - Amsterdam - Calais üçlüsü arasında dolaşırsan epey kalabalık olduğunu görebilirsin :)

4. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    Rotterdam-Duisburg,Hamburg,Kiel arası en kalabalık bölge.

5. Hilalimsin

Hilalimsin
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kalabalık yerlerde pek dolaşmanı tavsiye etmem

mesut24 bunu beğendi.
  6. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    255
    399
    210
    Oyunu artık konvoylar harici %90'ı oynamıyor sokaklar boşaldı yeni bişeyler bulmaları gerek kalabalık istersen Rotterdam'a git ama orasıda tehlikeli şimdiye kadar 3 ban yedim 3'üde Rotterdam'da

7. SoLobLeN

SoLobLeN
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

609
    588
    230
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşların söyledikleri dışında şöyle bir durum var.Şuan server kapasitesi 2000 kişi.Senin izlediğin videodaki multiplayer sürümünü bilmiyorum fakat birkaç ay önce 5000 kişiydi.Bu sayıda büyük fark yaratıyor.

onureiz bunu beğendi.
  8. onureiz

onureiz
    Plaka

199
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kalabalık görmek istiyorsan Pazar akşamları Rotterdam'a gidebilirsin tabi servere girebilirsen :) Birde Rotterdam'da kameralar olduğu için dikkatli sür, yoksa banlanırsın.

9. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    kalabalık olan yerler var ayrıca 'SoLo'bLeN 'in dediği gibi server limiti 2000 ile sınırlı oldugundan da fazla kalabalık olmayabilir . Fakat limandan rotterdama gelişte önceden felaket bi trafik olurdu şimdilerde oralarda bile baya baya azalma mevcut bende server limitine bağlıyorum bu olayı .

10. EmreTR

EmreTR
    Plaka

25
    324
    366
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Özellikle hafta sonları 19.30-22.00 vakitlerinde Calais Duisburg yolunu tavsiye derim.