1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Kaç oyuncu bildirdiniz ve banlattınız?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve bmwcash tarafından 19 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

1. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    852
    3.027
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ahahhaa ben 110 la giderken 20 metre arkadan selektör korna basan renault magnum gördüm. Nasıl alışmışsa önünde geçemeyeceği adam olsa bile selektör tacizi uyguluyor. CD tam komedi yolu.

38 KAYSERİLİ 38, Razor3214 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  2. onurornek1225

onurornek1225
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

26
    61
    21
    85
    DAF
    54 sayfa.. %80i olumlu sonuç.

Kolay kolay karşı tarafı affetmem. Kurallar neyse o. Zamanında bende defalarca uymadım cezasını çektim. Kendi videomdan benim dorseme çarpıpta bana kaza yaptıranlardan dolayıda ceza aldım. Vardır adminlerin bir bildikleri diyip kendi videomu silmedim 3 ay cezamı çektim. Genelde kaza sonrası aracı hızla uygun bir alana çeker karşımdakinin anladığı dilde sorular sorar haklı bir sebebi varsa tolerans sağlarım. Benim oyun oynayışımı engelleten ve bunu bir simulasyon oyunundan çok troll amacıyla oynayan kural tanımazları hiç üşenmem bildiririm.Çok yaşadığım bir şey bu karşıdaki şimdi gelip çarpar diyip kaydı açıyorum bir bakıyorum adam bana kafadan girmiş. Ya bende sıkıntı var kazayı üstüme çekiyorum ya onlarda sıkıntı var.

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. Jinx

Jinx
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    44 Rapor oluşturmuşum. Bunlardan 13 tanesi Reddedilmiş, 31 tanesi kabul edilmiş.

Oluşturduğum ilk rapor ;

https://i.hizliresim.com/0zMKkO.jpg

Oluşturduğum son rapor ;

https://i.hizliresim.com/TFaCqf.jpg

Yediğim cezalar :çay:

https://i.hizliresim.com/FOdugP.jpg

Son yediğim cezaya itiraz ettim, kabul edildi. Onu saymayalım :niekhd1:

https://i.hizliresim.com/rCmr1h.jpg

Ben çok zora düşürülmediğim sürece rapor kullanmıyorum. Ama NVDIA sağolsun, hemen hemen her olayı kayda alırım. Ne olur ne olmaz, son cezamda olduğu gibi itiraz gerekebiliyor. Biri denk gelsede banlatsam zihniyetinde değilim çok şükür..

4. hazaraakk

hazaraakk

35
    60
    80
    MAN
    TruckersMP Profili
    Oyunu lisanssız olarak senelerdir oynuyordum.31 mart 2020 tarihinde steamdan lisanslı ets2 aldım.O tarihten itibaren 40 tane ban raporu yollamışım.18 tanesi kabul edilmiş, içlerinde perma da var.6 tanesi reddedilmiş ve 16 tanesi de adminlerin bakmasını bekliyor.Bu bir simülasyon oyunu.Eğlence olabilir ama troll olmamalı.Hiç bir kimsenin yolunuzda giderken size kafadan girme hakkı yok.55 metre dorse(!) alıp virajlarda kalıp 15 saat bizi bloklamaya hakkı yok.Süremiyorsa almayacak.Elimden geldiğince bu simülasyonu trollerden arındırmaya çalışacağım.

hoca33 2 bunu beğendi.
  5. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    860
    1.341
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    valla tebrik ederim ben tmp'yi çıktığı ilk aylardan beridir oynuyorum, en çok oynadığım oyun yıllardır ETS ama toplam 10 tane yoktur webten yolladığım raporlar :)

hazaraakk bunu beğendi.
  6. VolvocuYigit

VolvocuYigit
    Kayıtlı Kullanıcı

51
    19
    25
    Volvo
    Arkadaşlar birşey sorucam. Kayıt etmek için hangi programı kullanıyorsunuz veya hangisini önerirsiniz? Ben normalde takan birisi değilim yandan önden arkadan vuranlar oluyor. Ben pek kafama takmıyorum.sorry diyor adam geçiyorum :DAma bazıları cidden banlık. Artık boş geçmim diyorum bende yapayım bişeyler.:)

7. HandCuff

HandCuff
    Plaka

29
    860
    1.341
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    benim ekran kartı nvidia. nvidia'nın kendi programı geforce experience'ı kullanıyorum ekran kaydı için. Kolay, hızlı ve zaten geforce experience driver güncelleme için vs. kullanılıyorsa fazladan programa gerek olmuyor.

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  8. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Plaka

23
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben geçende araştırmıştım aynı senin gibi durumda kalıyordum hep. Nvidia'nın kendi programını tavsiye ettiler ama bunun olması için ekran kartının da desteklemesi gerekiyor o videoyu almak için. Benimki desteklemediği için windows'un kendi video kaydını kullanıyorum windows+g tuşuyla açılıyor bende. ctrl+m ye direk atadım video açmayı. Raporlar için idare ediyorum ha bazen arada küçük küçük donabiliyor ama raporlar için yeterli bence. Hatta daha iyi anlamanız adına kendi raporlarımı oluşturduğum kanalı bırakıyorum. https://www.youtube.com/channel/UCVulviWyd5r1M8RicKFG2Kw/ Bu videoların tamamını windows'un kendi video kaydıyla çektim. Hayırlı günler.

38 KAYSERİLİ 38 ve HandCuff bunu beğendi.
  9. FireFox

FireFox
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    357
    94
    100
    MAN
    TruckersMP Profili
    68-69 kişiyi raporlamışım şu ana kadar.

10. VolvocuYigit

VolvocuYigit
    Kayıtlı Kullanıcı

51
    19
    25
    Volvo
    Aklıma şimdi geldi windowsunda vardı onuda bi denerim ama kasma yaparmı bilmiyom. Amd nin varmı acaba ben biraz araştırayım :H