1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Kaç Kere Banlandınız ve Sebebi Neydi?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ozmoz tarafından 1 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Gulf20

Gulf20
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

242
    63
    150
    5 kere ban yedim ilk banımda lagım olduğunu bilmediğim için bir adama çarpmışım ban yedim. 2nci banımda da lag vardı 2nci bandan sonra eve düzgün internet bağlattık 3. banda europortda abartısız 45 dakika yolun açılmasını bekleyince sabırsızlıktan milleti sollamak istedim ban yedim. 4. ban ise yine abartısız 2 saat konvoya troll yapan adamın önünü sinirden kestiğim için oldu (o günden sonra bandicam kullanmaya başladım) 5. ban ise europortta tam dönüşte aniden duran adama çarpmamak için onu solladığım içindi. normalde 5 ban yiyen değerlendirme için 1 ay yine ban yiyormuş heralde ama ben 1 ay ban yemedim (ban sürelerim uzun aralıklı olduğu için heralde)

Ahmet Yasin TR bunu beğendi.
  2. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Toplamda iki kere yasaklandım. İlkinin hikayesi biraz uzun sayılır. Oyuna yeni yeni alıştığım dönemlerdi. Rotterdam ışıklarda beklerken bir terör örgütü yandaşı görmüştüm, kafadan daldım ve o mahlukatın yanında duran KacakTV hemen hakkımda işlem yaptı.
    Diğeri de o zamanlar oyuna yeni eklenen Actros MP4'ün geri viteslerini denerken oldu. Dortmund'ta geri viteste 50KMH hızla gidiyordum. :karis:

3. TOLGÆSER

TOLGÆSER

24
    245
    46
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Daha hiç ban yemedim bugüne kadar :)

4. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

42
    2.337
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hiç banlamadım. Sadece 1 kere uyarı aldım.

5. Albos

Albos
    Plaka

41
    267
    166
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    0 herzaman dıkatlı sürücü oldum ve olmaya calişyorum

6. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    3 kere banlandım, üçüde Rotterdam/Europoort. Bunun ikisinde oyun hata verdi ve yolun ortasında kaldım (bölge kalabalıktı) ikisinde de birer saat yasaklandım. Üçüncüsünde ise karşı şeritden giden bi aracın bana, hiçbir şey yapmama rağmen küfür etmesi sonucu bir anlık sinir ile peşine düşmek için yaptığım (aslında yapamadığım :D ) manevra nedeniyleydi. :vaayy: En son yasaklanmamın üzerinden yaklaşık 9 ay geçmiş :)

7. Miro

Miro
    Plaka

36
    50
    29
    80
    DAF
    TruckersMP Profili
    6 kez )) 3 nu ali yapdi birini hatali ban 2 si sinirimde konvoy zamani trolleyen adami takla atdirdigim icin

Şimdi ali der ben yapmadim ))

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 1 Ocak 2016
  8. Cihat TURGUT

Cihat TURGUT
    Plaka

28
    169
    196
    190
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    ali'nin yediği banları açıklamalı yazarsak forum çöker miro abi :D :D

9. devilmentc

devilmentc
    Plaka

47
    36
    11
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    selamun aleyküm ..ben bu gün banlanmışım ama ben yokken benim ufaklık oyuna girip birine çarpmış sonrada direk tamirciye kaçmış..bunu izah edip özür diledim birdaha olmaz falan dedim ama işe yarar mı acaba ne dersiniz?

10. MertOguz

MertOguz

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Aleyküm selam,
    Öncelikle geçmiş olsun. Hesabınızın kontrolünden siz sorumlu olduğunuz için ufak arkadaşımız değil de siz çarpmışsınız gibi değerlendirilir. Yasağınızın kaldırılması oyun yöneticilerinin inisiyatifine kalmış bir durum. 4 Ocak'ta tekrar aramıza dönüyorsunuz. :)